The Lion King (Aslan Kral) Filminden Yeni Trailer Geldi

Disney'in merakla beklenen filmlerinden Aslan Kral (The Lion King) için yeni trailer yayınlandı!

Disney’in yeniden yapımlara ağırlık verdiği bir gerçek. Bu yıl da birçok yeniden yapım izleyeceğiz. Live action formatındaki The Lion King (Aslan Kral) de bunlardan biri.

19 Temmuz 2019’da sinemalarda izleme fırsatına erişeceğimiz filmin konusu şöyle:

The Lion King, yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını konu ediyor. Ormanın kralı olan babası Mufasa’ya hayran bir yavru aslan olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar’ın planlarından habersizdir. Kral olmak için fırsat kollayan Scar, Mufasa’yı öldürdükten sonra Simba için tehlike baş gösterir. Amcasının ihaneti ve babasının kaybı ile yıkılan Simba sürgüne gider. Zamanı geldiğinde hakkı olanı almak için geri dönecek ve amcasına yaptıklarının bedelini ödetecektir…

Aslan Kral | Fragman

* * *

Disney’in Gölgesinde Çocukluğumuza Yolculuk

GÖZ ATIN  "Avengers: Endgame"in Avatar'a Karşı Gişe Yarışını Kazandığı ve Kaybettiği 10 Ülke
The Lion King (Aslan Kral) Filminden Yeni Trailer Geldi için 8 yorum

 1. Küçüken 1000000 kere izlediğim bir filimdi. O kadar çok seviyorum ki bu filmi arka karelerde cinsel ögler bulunduğunu öğrendiğimde dahi filme olan sevgim azalmadı.


 2. alper dedi ki:

  Nasıl cinsel öğeler bulunuyormuş. Gerçek mi? Ot, böcek, kaya, çimen, toprak vb illuminati görenler gibi değildir herhalde.


 3. Vallaha bilmiyorum biz çok küçüken arkadaşlar arasinda geçen bir sohbeti. O zamanalar bu tarz seyleri pek ilgiyle dinlerdik bize mistik gelirdi. Daha sonra televizyon kanalarına filanda çıkti.


 4. alper dedi ki:

  Google’da Disney ile ilgili bu tarz mesajlar veriyor diyen bir ton şey buldum ama galiba tüm sitelerde olan içerikler ( Türkçe, İngilizce) bir yerden üretilmiş ve hepsi birbirinden kopyalamış.

  O görsellere baktım, bilemedim… biraz zorlama geldi, ne görmek istersen onu görürsün gibi geldi bana ama bilemiyorum belki de haklıdırlar, konuyla ilgili çok aramadım ama uzman görüşü de bulamadım.


 5. Sinemada ilk gittiğim film buydu. O, “Mufasa” karakterini hep “Mustafa” diye anlamışımdır. Çok güzel bir film olacak gibi duruyor.


The Lion King (Aslan Kral) Filminden Yeni Trailer Geldi

Disney’in merakla beklenen filmlerinden Aslan Kral (The Lion King) için yeni trailer yayınlandı!

Başa dönün