in

The Lion King (Aslan Kral) Filminden Yeni Trailer Geldi

Disney’in merakla beklenen filmlerinden Aslan Kral (The Lion King) için yeni trailer yayınlandı!

aslan kral
- Reklam -
- Reklam -

Disney’in yeniden yapımlara ağırlık verdiği bir gerçek. Bu yıl da birçok yeniden yapım izleyeceğiz. Live action formatındaki The Lion King (Aslan Kral) de bunlardan biri.

19 Temmuz 2019’da sinemalarda izleme fırsatına erişeceğimiz filmin konusu şöyle:

The Lion King, yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını konu ediyor. Ormanın kralı olan babası Mufasa’ya hayran bir yavru aslan olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar’ın planlarından habersizdir. Kral olmak için fırsat kollayan Scar, Mufasa’yı öldürdükten sonra Simba için tehlike baş gösterir. Amcasının ihaneti ve babasının kaybı ile yıkılan Simba sürgüne gider. Zamanı geldiğinde hakkı olanı almak için geri dönecek ve amcasına yaptıklarının bedelini ödetecektir…

- Reklam -
- Reklam -

Aslan Kral | Fragman

YouTube video


Disney’in Gölgesinde Çocukluğumuza Yolculuk

8 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Muhammed_Deger Muhammed_Deger dedi ki:

  Küçüken 1000000 kere izlediğim bir filimdi. O kadar çok seviyorum ki bu filmi arka karelerde cinsel ögler bulunduğunu öğrendiğimde dahi filme olan sevgim azalmadı.

 2. Avatar for alper alper dedi ki:

  Nasıl cinsel öğeler bulunuyormuş. Gerçek mi? Ot, böcek, kaya, çimen, toprak vb illuminati görenler gibi değildir herhalde.

 3. Avatar for Buyici Buyici dedi ki:

  Bende başlığı görüp " bu film gerçekten benim çocukluğumda hiçbir etkisi yok" diye yazacaktım ki yorumunu gördüm. 89 doğumluyum ama benim zamanımda sadece çizgi filmlerini izlerdik kardeşimle. Öyle büyük bir etkileşim hiç olmamıştı. Ama görüyorum ki dünyada baya bir hayran kitlesi halen sadık kalmış ki, bu zamanda bile yeniden çıkıyor. Ki bizim zamanımızda günümüze göre yokluk olduğundan böyle animasyon filmleri kült oluyordu.

 4. Avatar for Muhammed_Deger Muhammed_Deger dedi ki:

  Vallaha bilmiyorum biz çok küçüken arkadaşlar arasinda geçen bir sohbeti. O zamanalar bu tarz seyleri pek ilgiyle dinlerdik bize mistik gelirdi. Daha sonra televizyon kanalarına filanda çıkti.

 5. Avatar for alper alper dedi ki:

  Google’da Disney ile ilgili bu tarz mesajlar veriyor diyen bir ton şey buldum ama galiba tüm sitelerde olan içerikler ( Türkçe, İngilizce) bir yerden üretilmiş ve hepsi birbirinden kopyalamış.

  O görsellere baktım, bilemedim… biraz zorlama geldi, ne görmek istersen onu görürsün gibi geldi bana ama bilemiyorum belki de haklıdırlar, konuyla ilgili çok aramadım ama uzman görüşü de bulamadım.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

3 cevap daha var.

8 Yorum

Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yakin inceleme

Yakın: Octavia E. Butler’ın Bilimkurgunun Sınırlarını Tekrar Çizdiği Roman

trump batman ust

Warner Bros ve Donald Trump Mahkemelik Oldu