in

Avengers: Endgame İçin “Sonuna Kadar” Paylaşımı

Çok yakında gösterime girecek Avengers: Endgame filmi için Marvel Stüdyoları tarafından kolajlar içeren oldukça anlamlı bir televizyon reklamı yayınlandı.

Nihayet beklediğimiz o “son”a çok az kaldı. Avengers: Endgame 10 gün sonra sinemalarda olacak. Hatta ülkemizde 25’inde izleme fırsatına erişeceğiz. İşte Marvel Stüdyoları da sona bu kadar yaklaşmışken paylaşımlara ara vermeden devam ediyorlar.

Bilindiği üzere spoiler vermemek için oldukça uğraşan ekip daha ziyade eski görüntüler ve yeni filmden bazı sahnelerle heyecanımızı arttırmaya çalışıyorlar. Yeni gelen TV spotunda da benzer bir durum oluştu. Yakşalık 2 buçuk dakikalık fragmanın 2 dakikadan fazlası eski kolajlardan, tüm solo filmlerin ve ilk Avengers yapımlarının içeriğini kapsıyor. Devamında da önceki fragmanlardan bildiğimiz sahneler bizleri karşılıyor. Kısa da olsa birkaç küçük yeni sahneyle karşılaşıyoruz.

Gelin Avengers: Endgame için hazırlanan ve “Her şey bitmeden önce tutmamız gereken son bir söz daha var,” cümlesiyle tanıtılan bu özel kolaja birlikte göz atalım:

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Dün 5 dakikalık savaş sahnesini izledim: Tek kelime ile muhteşem olmuş. Çok güzel süprizler var. Film bence 2 milyarı çok rahat geçer.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Yazarının Kaleminden: Karanlık Çökerken

Gotik Edebiyat Nedir?

Gotik Edebiyat: Hayaletler, Ucubeler ve Deliler