Avengers: Infinity War’un Meşhur Sahnesini 16-bit Olarak İzleyin

Avengers ekibi ve Thanos'un uzaydaki savaşına 16-bit bir video eşliğinde şahit olmaya hazır mısınız?

Russo Kardeşler tarafından yönetilen Avengers: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) bu yılın en çok ses getiren filmlerinden birisi oldu. Hakkında birçok eleştiri yapıldı, sahneleri tartışıldı, incelemeler yazıldı, hayranları tarafından çizimler ve video derlemeleri yapıldı. Popüler kültürün son zamanlardaki en önemli olaylarından biri oldu.

Hatırlayacağınız üzere filmin en ilgi çeken sahnelerinin başında Thanos ve Avengers ekibinin uzayda yaptığı savaş akla geliyordu. Bir hayran da bu sahneyi aslına uygun olarak 16-bit olarak bizlerle buluşturmuş ve ortaya harika bir iş çıkarmış. Özellikle nostalji sevenler için farklı bir tat olacağı kesin.

John Stratman’ın yaptığı animasyonun ilk bölümü destansı savaşın 16-bit versiyonundan oluşuyorken, ikinci yarısıysa sahneleri orijinal eserle yan yana karşılaştırıyor. Bu vesileyle yaptığı işin ne kadar başarılı olduğunu da görüyoruz.

O zaman gelin sizi bu video ile baş başa bırakalım:

GÖZ ATIN  Guardians of the Galaxy 3 Senaryosu Avengers Yüzünden Değişmeyecek

Türk Canavarları Sözlüğü
1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

Avengers: Infinity War’un Meşhur Sahnesini 16-bit Olarak İzleyin

Avengers ekibi ve Thanos’un uzaydaki savaşına 16-bit bir video eşliğinde şahit olmaya hazır mısınız?

Başa dönün