in

Black Mirror: Bandersnatch’in Fragmanı Paylaşıldı

Her bölümünde teknolojinin kullanımıyla ilişkili olarak geleceğe dair anlattığı rahatsız edici hikâyelerle Black Mirror, bizleri tekinsizliğine davet etmeye devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere, dizinin 5. sezonundan önce Netflix’te “Bandersnatch” adlı interaktif bir Black Mirror filmi çıkacağı paylaşılmıştı. Tahmini olarak 28 Aralık’ta çıkacak denmiş, ancak resmi olarak açıklanmamıştı. Son detayları dün size aktarmıştık, bugünse hem fragmanı görücüye çıktı hem de filmin yarın (28 Aralık) çıkacağı da kesinleşmiş oldu.

Buyurun fragmana bakalım:

Cem Altınışık

1993 yılında Ankara’da doğdu. Çocukluğunun bir kısmını İzmir’de geçirdi ve şu an İstanbul'da yaşamakta. Psikoloji bölümünde eğitim gördü. Edebiyat, sinema, bilgisayar oyunları, müzik ilgisi ve bunları paylaşma sevgisiyle çeşitli kültür-sanat sitelerinde yazdı.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for AeroKnight-sama AeroKnight-sama dedi ki:

    Gözüme ilk çarpan imgeler: bilgisayar, 80’s, pills.

    Bandersnatch Lewis Caroll’ün hikayesinde yarattığı bir canavar ve en önemli özelliği çok hızlı olması.

    Bir bilgisayar programcısının ne kadar canavar olabileceğiyle ilgili coc’la harmanlanmış 80’ler temalı bir şey izleyeceğiz sanırım. Hızı da büyük ihtimal her Amerikan yapımı gibi coc’dan veya diğer tarz bir şeylerden alacak. Alt metinde özendirme olacağını düşünüyorum yine.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Philip K. Dick’in “Gelecek Seneyi Bekle” Adlı Romanı Raflarda

Aquaman: DC’nin En DISNEY Filmine Hazır mısınız? (Spoiler’sız İnceleme)