in , ,

Blade Runner: Black Lotus Açılış Jeneriği ve Posteri Paylaşıldı

Crunchyroll ve Adult Swim, merakla beklenen Blade Runner: Black Lotus anime serisinin açılış jeneriğini ve yeni posterini paylaştı.

Blade Runner: Black Lotus
- Reklam -
- Reklam -

Blade Runner: Black Lotus anime serisi için açılış jeneriği ve yeni bir poster paylaşıldı. Crunchyroll ve Adult Swim ortaklığında çıkacak olan yapımın giriş müziği de ortaya çıktı.

1982 çıkışlı ve Ridley Scott imzalı Bıçak Sırtı dünyası genişliyor. Başrolünde Harrison Ford’un yer aldığı ve daha sonra 2017’de Denis Villeneuve’nin yönettiği Blade Runner 2049 adlı devam macerasının ardından şimdi de bir anime serisi geliyor. Yapım ile ilgili geçen yıl yayınlanan ilk görseller ve iki hafta önce gelen ilk fragman sonrası, açılış jeneriği de paylaşıldı.

Anime gösterisinin açılış jeneriği, devam eden Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl da sanal olarak düzenlenen Crunchyroll Expo’da gösterildi. Yaklaşan siberpunk serisinin panelinde yönetmenler Shinji Aramaki ve Kenji Kamiyama’nın yorumlarına yer verildi.

- Reklam -

Yönetmenler, Black Lotus için gerçekçilik ile animede yaygın olarak görülen stilize animasyon stilleri arasında bir denge kurmak istediklerini açıkladılar. İkili, günümüz Los Angeles’ında göreceğiniz farklı insan ve kültürlerin karışımına benzer şekilde, daha çeşitli bir oyuncu kadrosunu canlandırmak istediklerini de belirttiler. Serinin açılışında yer alan müzik ise Grammy Ödüllü şarkıcı-söz yazarı Alessia Cara’nın “Feel You Now” şarkısı olarak seçildi.

Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Blade Runner: Black Lotus Açılış Jeneriği Açılış Jeneriği | İZLE

YouTube video

Aynı zamanda yeni bir poster de etkinlik kapsamında paylaşıldı.

Blade Runner: Black Lotus

- Reklam -

Shinji Aramaki, orijinal Transformers’ın yaratılmasına katkıda bulunan ve daha sonra yeniden düzenlenip Amerika Birleşik Devletleri’nde Robotech olarak yayınlanacak üç anime dizisinden biri olan Genesis Climber Mospeada için tasarım çalışmaları yapan ünlü bir isim. Kenji Kamiyama ise Patlabor ve Roujin-Z gibi klasik animelere geçmeden önce orijinal Ducktales animasyon serisinde arka planlar çizmeye başlayarak animasyon endüstrisinde iyi bir kariyere sahip oldu. İkili daha önce Ghost in the Shell: Stand Alone Complex’te birlikte çalıştılar. Şimdi de Blade Runner: Black Lotus ile bir kez daha aynı takımda yer alıyorlar.

Black Lotus, bu yıl sonbahar aylarında hem Crunchyroll hem de Adult Swim üzerinden çıkış yapacak.

Blade Runner: Black Lotus’un açılış jeneriğini sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Polygon

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

John Wiswell: Nebula ödül konuşması

Nebula Kazananı John Wiswell’in Yazar Adaylarına İlham Veren Ödül Konuşması

Stranger Things 4. Sezon Yayın Tarihi

Stranger Things 4. Sezon Yayın Tarihi Hakkında Yeni Güncelleme: Beklemeye Devam