Boku no Hero Academia 4. Sezon Fragmanı Geldi

Yeni dönemin adından sıkça söz ettiren animelerinden Boku no Hero Academia'nın 4. sezonunun yeni fragmanı paylaşıldı.

2016 baharında ilk sezonuyla karşımıza çıkan ve gerek çizim tekniği gerekse konusuyla oldukça beğeni topluyan Boku no Hero Academia (My Hero Academia) animesi oldukça ilgi gören bir yapım. 2019 Crunchyroll Anime Ödülleri’nde de ipi göğüslediği birçok kategoriyle damgasını vuran Boku no Hero Academia’nın yeni sezonunu da heyecanla bekliyorduk.

Ekim 2019‘da 4. sezonuyla gelecek olan animeye ait yeni fragman da geçtğimiz gün paylaşıldı.

Gelin sonbahar sezonunda çıkan animenin yeni fragmana birlikte göz atalım:

Boku no Hero Academia Animesinin Konusu

Seri, insanların olağan dışı bir şekilde değişmesinden sonrasını konu alıyor. Bazı istisnalar dışında doğan her çocuk özel güçleri ya da diğer bir deyişle özgünlüğü olmadan doğuyor ve belli bir yaşa geldiği zaman eğer içinde varsa özgünlüğü kendisini gösteriyor. Bir de özgünlüğü hiç sahip olmayan sıradan insanlar var. Bunların sayısı ise oldukça düşük ve özgünlüğü olanların zorbalıklarıyla karşılaşıyorlar. Gücü olan insanların ise yaptığı bir meslek vardır; kahramanlık. Kahramanlık artık gündelik bir iş gibidir. Bu işi yapanlar devletten para alırlar. Yani kısacası memur gibidirler.

Izuku Midoriya‘nın en büyük hayali idolü olan dünyanın en güçlü kahramanı All Might gibi olmaktır. Bunun için özgünlüğünün ortaya çıkmasını dört gözle beklemektedir. Ancak işler istediği gibi gitmez, doktor kendisinin özgünlüğe sahip olmayıp sıradan bir insan olduğunu söyler. Hayat ondan sonra kendisi için daha da zor olmaya başlar. Okulda hep zorbalık görür ancak hala o hayale sahiptir; dünyanın en güçlü kahramanı All Might gibi olmak.

Günlerden bir gün yolda ilerlerken bir canavarın saldırısına şahit olur ve hiç düşünmeden canavara saldırır. Tam o sırada All Might gelir ve canavardan kurtulurlar. All Might bu gücü olmayan çocuktan çok etkilenir ve kendisine yardım eder (Bu yardım kısmını anlatmayacağım). Bunun üzerine Izuku ülkenin en iyi kahramanlık okulu olan UA High okuluna yazılır. Artık hedefine adım adım ilerlemektedir. (22dakika.org)

Sizler yeni fragmanı nasıl buldunuz? Animeyi takip ediyor musunuz? Ve sizce nasıl ilerliyor? Görüşlerinizi forumlarımız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

2019 Crunchyroll Anime Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Boku no Hero Academia 4. Sezon Fragmanı Geldi için 3 yorum

  1. Hobaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çıktı bee


  2. Ne dediğini anlamasam bile izlerken heyecandan mideme kramp girdi. Ekim’e kadar nasıl bekleyeceksek artık…


  3. Comic Con’a özel bugün İngilizce dublajlı fragmanı da çıkmış. Aynı fragman, seslendirme İngilizce sadece:


Boku no Hero Academia 4. Sezon Fragmanı Geldi

Yeni dönemin adından sıkça söz ettiren animelerinden Boku no Hero Academia’nın 4. sezonunun yeni fragmanı paylaşıldı.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Anime / Çizgi, Geek, Video
Karkamış Antik Kenti
Karkamış Antik Kenti: Sırları Gizleyen Topraklarda Kazılar Yeniden Başladı

Sırlarını paylaşmak için yüzyıllardır bekleyen Karkamış Antik Kenti’nde güvenlik sebebiyle ara verilen çalışmalar yeniden başladı.

Kapat