Brad Pitt’li Ad Astra Filminden İlk Fragman

Ünlü aktörler Brad Pitt ve Tommy Lee Jones'un başrolünde olduğu yeni bilimkurgu filmi Ad Astra'nın (Yıldızlara Doğru) ilk fragmanı yayınlandı.

Brad Pitt ve Tommy Lee Jones‘lu Ad Astra isimli bilimkurgu türündeki filmden ilk fragman geldi. Öncelikle gelin filmin konusuna kısaca göz atalım:

Astronot Roy McBride kayıp babasını bulmak ve gezegenimizin varlığını tehdit eden bir gizemi çözmek için güneş sisteminin dışına kaar gider. McBride’ın yaptığı bu yolculuk, insan varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırları ortaya çıkaracaktır.

Film projesi ilk olarak 2016 yılında açıklanmış ve yönetmeni James Gray “uzayda seyahatle ilgili en gerçekçi tasvri” sunmak istediklerini söylemişti. Daha sonrasında 2017 Nisan’ında Brad Pitt ile anlaşılmış, ve o yılın sonuna kadar da geriye kalan diğer oyuncular belli olmuştu. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında başlayan çekimleri de Ekim gibi tamamlanmıştı.

Brad Pitt ve Tommy Lee Jones Başrolde

Filmin yönetmeliğini  başta da belirttiğimiz gibi James Gray yapıyor. Kendisini The Lost City of Z filminden hatırlıyoruz. Fimde Pitt ve Jones’a Ruth Negga, Donald Sutherland, Liv Tyler, Ravi Kapoor gibi isimler eşlik edecek.

20 Eylül 2019 tarihinde gösterime girecek filmin fragmanına birlikte göz atalım.

Çıkması planlanan tarihi biraz geciken film fragmanını nasıl buldunuz? Sizce beklememize değecek mi? Yönetmenin belirttiği gibi gerçekçi olacağı konusunda neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı forumlarımızda bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * * * * * * * * * * *

En Bilimsel 8 Bilimkurgu Filmleri

GÖZ ATIN  Avengers 4'ün İsmi ve İlk Fragmanı Görücüye Çıktı
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Brad Pitt’li Ad Astra Filminden İlk Fragman için 4 yorum

  1. Eylül yazıyor? Ekim ayında mı çıkıyor diye baktım ama Eylül 2019 doğru tarih gözüküyor.


  2. Hayret nasıl olduda 2. Dünya savaşında geçmeyen bir filimde oynadı Brad Pitt.


  3. Tommy Lee Jones için izlerim bu filmi. İsterse kötü olsun :smiley:


Brad Pitt’li Ad Astra Filminden İlk Fragman

Ünlü aktörler Brad Pitt ve Tommy Lee Jones’un başrolünde olduğu yeni bilimkurgu filmi Ad Astra’nın (Yıldızlara Doğru) ilk fragmanı yayınlandı.

Başa dönün