Captain Marvel’dan Göz Alıcı Bir Fragman Yayınlandı

Captain Marvel'a hazır mısınız? Merakla beklenen yapımdan yeni bir fragman daha bizlerle!

8 Mart 2019′da vizyona girecek ve başrolünde Brie Larson’ı göreceğimiz Marvel’ın popüler yapımlarından Captain Marvel’dan yeni bir fragman yayınlandı.

‘Özel Bakış’ başlığıyla sunulan yeni tanıtım videosunu birlikte izleyelim:

Skrull’lar hakkında bildiklerimizi de tazeleyen bu fragmanı siz nasıl buldunuz? Avengers: Endgame öncesi Captain Marvel izlemek sizce de harika olmayacak mı?

GÖZ ATIN  Bilimkurgu ve Fantazyada Unutulmayan Mimari Yapılar
Etiketler:  

Türk Canavarları Sözlüğü
Captain Marvel’dan Göz Alıcı Bir Fragman Yayınlandı için 1 yorum

  1. Bu filme karşı büyük bir ön yargım var. Marvel; En Güçlü Avenger duyurusu ile filme dahil ediyor bu karakteri. Çizgi romanlarını okumuş biri olarak bana bu saçma geliyor. Keza Thor, RKT formunda iken en güçlü varlıklardan biri. Bu karakter Thor’dan nasıl daha güçlü olabilir ? Ayrıca Brie Larson, o karaktere yakışmamış gibi geliyor bana. Şimdi bu karakterle mi yenecekler Thanos’u ? Benim bilmediğim ne gibi bir gücü var ? Güç seviyesi kozmik güçler boyutunda değil. Thor ile karşılaştırılamaz bile. Kozmik güçleri önceden hissedebiliyor ki; dünya böyle bir tehlike altında iken Nick Fury tarafından çağırılması saçma geldi bana. Bence film hayal kırıklığı olacak. 800 milyonu zorlar buna rağmen. Keza Marvel’ın bir seyirci kitlesi var. Ama, bu Avengers filminin gişesini etkilemez.


Captain Marvel’dan Göz Alıcı Bir Fragman Yayınlandı

Captain Marvel’a hazır mısınız? Merakla beklenen yapımdan yeni bir fragman daha bizlerle!

Başa dönün