Captain Marvel’ın Merakla Beklenen Yeni Fragmanı Yayınlandı

Gözlerimiz Avengers 4 haberlerindeyken "Captain Marvel"dan hoş bir sürpriz geldi. Filmden yeni bir fragman bizlerle!

Avengers 4 fragmanı için geri sayım sürerken yeni bir fragman ve afiş haberi Captain Marvel’dan geldi. Başrolünde Brie Larson’ı göreceğimiz Marvel’ın popüler süper kahramanlarından Captain Marvel için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Mart 2019′da seyirciyle buluşacak Captain Marvel filminin yönetmen koltuğunda Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisi oturuyor. Brie Larson’ın yanında filmde öne çıkan oyuncular şöyle: Gemma Chan, Jude Law, Mckenna Grace, Samuel L. Jackson.

Fragmanı sizler nasıl buldunuz? Film için heyecanlanıyor musunuz?

Etiketler:  
Captain Marvel’ın Merakla Beklenen Yeni Fragmanı Yayınlandı için 3 yorum

 1. İkinci fragmanda Captain Marvel’in ne kadar kuvvetli olduğunu gözümüze sokmuşlar.

  “Evet, Thanos’a sadece Captain Marvel dur diyebilir,” dememiz istenmiş. Avengers 4’e bağlama açısından başarılı bir yaklaşım.

  Fakat Captain Marvel’a dair hiçbir şey ilgimi çekmediği için benim açımdan hepsi faso fiso. Bunu geçip doğrudan Avengers 4’a bağlanamıyor muyuz?


 2. Captain Marvel evet güçlü; ama, Thor kadar mı ? Bu tartışılır. Yani Thor durduramadı bak CM var o daha güçlü demek bana saçma geliyor. Keza madem öyle ondan kat kat güçlü Sentry veya Hyperion olsaymış. Veya Blue Marvel. CM , MCUda çok güçlü göstermek çok abes. En kötü Thor, RKT formuna geçer yine dağıtırdı Thanos’u. Marvel’ın amacı tüm karakterleri kadın formuna geçirmek. CM bahane.


 3. Infinity War’da Thanos’u God moduna geçirdikleri için şimdi karakterleri aşırı şişiriyorlarmış gibi geldi. Ha Captain Marvel zaten güçlüdür orasını bilemeyeceğim, çizgi romanları okumadım fakat umarım Avengers 4’te çare Captain Marvel gibi bir durum söz konusu olmaz.

  İlk fragmandan iyi gözüküyor bu arada. Klasik marvel origin hikayelerinin aksine sıkıcı olmayacak gibi duruyor. Bir de Captain Marvel bu kadar soğuk mu harbiden? Yoksa Brie Larson mı çok sırıtıyor rolde?

  not: Fury’nin kedi sahnesi :smiling_face_with_three_hearts::cat:


Captain Marvel’ın Merakla Beklenen Yeni Fragmanı Yayınlandı

Gözlerimiz Avengers 4 haberlerindeyken “Captain Marvel”dan hoş bir sürpriz geldi. Filmden yeni bir fragman bizlerle!

 

 

Başa dönün