in

Captain Marvel’ın Merakla Beklenen Yeni Fragmanı Yayınlandı

Gözlerimiz Avengers 4 haberlerindeyken “Captain Marvel”dan hoş bir sürpriz geldi. Filmden yeni bir fragman bizlerle!

Avengers 4 fragmanı için geri sayım sürerken yeni bir fragman ve afiş haberi Captain Marvel’dan geldi. Başrolünde Brie Larson’ı göreceğimiz Marvel’ın popüler süper kahramanlarından Captain Marvel için heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Mart 2019′da seyirciyle buluşacak Captain Marvel filminin yönetmen koltuğunda Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisi oturuyor. Brie Larson’ın yanında filmde öne çıkan oyuncular şöyle: Gemma Chan, Jude Law, Mckenna Grace, Samuel L. Jackson.

Fragmanı sizler nasıl buldunuz? Film için heyecanlanıyor musunuz?

Oyla!

6 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Gurlino Gurlino dedi ki:

  İkinci fragmanda Captain Marvel’in ne kadar kuvvetli olduğunu gözümüze sokmuşlar.

  “Evet, Thanos’a sadece Captain Marvel dur diyebilir,” dememiz istenmiş. Avengers 4’e bağlama açısından başarılı bir yaklaşım.

  Fakat Captain Marvel’a dair hiçbir şey ilgimi çekmediği için benim açımdan hepsi faso fiso. Bunu geçip doğrudan Avengers 4’a bağlanamıyor muyuz?

 2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Captain Marvel evet güçlü; ama, Thor kadar mı ? Bu tartışılır. Yani Thor durduramadı bak CM var o daha güçlü demek bana saçma geliyor. Keza madem öyle ondan kat kat güçlü Sentry veya Hyperion olsaymış. Veya Blue Marvel. CM , MCUda çok güçlü göstermek çok abes. En kötü Thor, RKT formuna geçer yine dağıtırdı Thanos’u. Marvel’ın amacı tüm karakterleri kadın formuna geçirmek. CM bahane.

 3. Avatar for nymeria nymeria dedi ki:

  Infinity War’da Thanos’u God moduna geçirdikleri için şimdi karakterleri aşırı şişiriyorlarmış gibi geldi. Ha Captain Marvel zaten güçlüdür orasını bilemeyeceğim, çizgi romanları okumadım fakat umarım Avengers 4’te çare Captain Marvel gibi bir durum söz konusu olmaz.

  İlk fragmandan iyi gözüküyor bu arada. Klasik marvel origin hikayelerinin aksine sıkıcı olmayacak gibi duruyor. Bir de Captain Marvel bu kadar soğuk mu harbiden? Yoksa Brie Larson mı çok sırıtıyor rolde?

  not: Fury’nin kedi sahnesi :smiling_face_with_three_hearts: :cat:

 4. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Çizgi romanlarda da baya güçlü bir karakter hatta Civil War 2 olayının baş aktörü denebilir. Ama buna rağmen, bu karakterin İG’li Thanos’a rakip olabilmesi bana saçma geliyor hala(Gladiator seviyesinde güç olarak.). Güç seviyesi bu kadar yüksek değil. Madem öyle, Sentry veya Blue Marvel’ı koysalardı. En azından kozmik güç bakımından daha yakınlar Thanos ile.

 5. Avatar for nymeria nymeria dedi ki:

  Tek başına zaten Thanos’la baş edemez benim demek istediğim Marvel’ın genel olarak karakterlere level atlatmak zorunda kaldığı. Thor mesela, ilk filmde nerede Infinity War’la geldiği seviye nerede… Keza Hawkeye, Iron Man de öyle. Scott’la bambaşka bir kapı açtılar zaten.
  Benim endişem Thanos’u yeneceğiz diye karakterleri hiç olmadıkları gibi göstermek olur. Yani madem bu kadar güçlüydü biz bunu niye şimdi görüyoruz demek istemem. Öyle olacağını da sanmıyorum artık Endgame fragmanıyla gördük çaresizliği.
  Captain Marvel’a baya heyecanlandım ben aslında, görelim bakalım. :slight_smile:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

1 cevap daha var.

N. K. Jemisin, Beşinci Mevsim, Hugo Ödülü ve Başka Şeyler Daha…

Haftanın Kitabı #98 – Küçük General