in ,

Kült Korku Filmi “Chucky”nin Yeniden Çevrimi Child’s Play’den Fragman Geldi

Korku kuşağının en tekinsiz kahramanlarından Chucky yeniden karşımıza çıkıyor! Child’s Play başlıklı yapımdan fragman ve poster yayınlandı.

childs play chucky
- Reklam -
- Reklam -

Eski filmlerin yeniden çevrimine ya da evreni sıfırladıkları yeni dizilerine alışığız. Chucky de televizyon dizisi olarak bizlerle olacak yapımlar arasındaydı. Bu sırada kült korku filmi Chucky’nin bir de yeniden çevrimi gündeme geldi! Child’s Play adıyla anılan yapımdan yeni fragman ise bugün paylaşıldı.

1988 yapımı ilk filmin yeniden çevrimi olma özelliği taşıyan Child’s Play’de işler biraz daha karışıyor. Çünkü bu defa karşımızda bir bez bebek değil, teknolojik bir oyuncak var! Chucky artık daha tehlikeli.

Chucky Filmi “Child’s Play” Fragmanı | İZLE

YouTube video

- Reklam -

Norveçli yönetmen Lars Klevberg’in yönettiği filmin başrollerinde Aubrey Plaza ve Gabriel Bateman var. Oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise şöyle: Mark Hamill, Brian Tyree Henry, David Lewis, Ty Consiglio, Beatrice Kitsos ve Kristin York.

Child’s Play 21 Haziran 2019’da vizyona girecek.

Yapımın kısa tanıtımı şu şekilde:

“Küçük Andy, doğum gününde annesinden güzel bir hediye alır. Bu, her çocuğun hayallerini süsleyen Buddi marka bir bebektir. Ancak bu bebeğin sakladığı dehşetten ne anne, ne de küçük Andy haberdardır. Bu bebeğin içinde yüklü olan yazılım hatalı üretilmiştir. Bu da bebeğin öğrenme sınırlarını ortadan kaldırmıştır. Çok tehlikeli değilmiş gibi görünen bu durum, bebeğin şiddeti öğrenmesi ile değişecektir. Artık oyuncak bebeğin şiddet eğilimleri aile üyeleri için oldukça tehlikeli olacaktır.”

- Reklam -

Filmden yayınlanan son posterle haberimizi noktalayalım:

chucky childs play poster

Bu yeniden çevrim hakkında sizin görüşleriniz neler? Bizimle paylaşmayı unutmayın.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for erce erce dedi ki:

  Ya arkadas ne var ne yoksa guzel olan yeniden cevrilmek zorunda mi?

 2. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  O korku hissini veremedi bana maalesef.

 3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Çocukluğumu yedi bu adi. Bunun yüzünden tuvalete gidemiyordum. Fıtı fıtı fıtı hızlıca geçince ekrandan kalbim çıkıyodu yerinden. Bunu tekrar dizi yapanları kınıyorum. Yeni yeni toparlanmaya başlamıştım.

 4. Avatar for erdo erdo dedi ki:

  Şu seri kaçıncı filme ulaştı, kaçıncı başarısızlığını yaşıyor sayamadım. Belli ki yapımcılar da sayamamış.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

mustang 2015

Mustang: Pencere İki Yüzlüdür

zaman yolculugunun psikolojisi ust

Salon Yayınları’ndan Yeni Bir Bilimkurgu: Zaman Yolculuğunun Psikolojisi