Gece Yarısı Güneşi Twilight

Netflix’in Sevilen Bilimkurgusu “Dark”ın Yayın Tarihi Fragmanla Birlikte Geldi

Netflix'in Alman yapımı bilimkurgu dizisi Dark için yeni sezon fragmanı ve sezonun yayın tarihi bilgisi geldi!

Netflix’in sevilen dizilerinden Dark nihayet ufukta gözüktü. Dizi 2. sezonu için yayınladığı fragmanda, yayın tarihini de bizlerle paylaştı.

Alman yapımı Netflix orijinal dizisi gerek atmosferi gerekse işlediği zaman yolculuğu temasıyla birçok izleyicinin takdirini yakalamıştı. Dark aynı zamanda kompleks yapısıyla da pek çok teorinin ve tartışmanın ortasında kalarak popüleritesini artırmış, sevenler kadar, “Hiçbir şey anlamadık!” şeklinde öfke kusanlarla da öne çıkmıştı.

Winden kasabasında kaybolan çocuklarla başlayan macera giderek gizemli bir hâl almış, akıllarda sayısız soru işaretiyle de sezon arası vermişti.

Nihayet 2 sezon için tarih ve fragman geldi! 21 Haziran 2019’da ekranlarımız bir kez daha kararacak!

Sekiz bölümden oluşacak yeni sezonda yönetmenlik koltuğunda Baran bo Odar var. Senaryoda ise Jantje Freise’i görüyoruz.

Radyoaktif sızıntı, zaman makinesi, tuhaf deneyler ve devasa bir dejavu döngüsü derken işler iyice karışmıştı. Dizinin 2. sezonunu merakla bekliyoruz.

Peki siz fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın!

Almanya’nın Winden adlı küçük bir kasabasında yaşanıyor olaylar. Stranger Things benzerliğini ilk gördüğümüz nokta da tam olarak bu. Bu mütevazı kasaba, benzer şekilde vurguladıkları üzere, suç oranının çok düşük olduğu bir yer. Yine benzer şekilde, ilk kez tuhaf olaylar vuku bulduğunda, kasabanın sakinleri ve polisler herhangi bir suçun üzerinde durmuyor. Çünkü Winden’de böyle şeyler olmaz (!).

* Dark: Adının Hakkını Veren Bir Alman Bilimkurgusu

GÖZ ATIN  The Irishman, Netflix Kütüphanesindeki Yerini Aldı

antares
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Netflix’in Sevilen Bilimkurgusu “Dark”ın Yayın Tarihi Fragmanla Birlikte Geldi

Netflix’in Alman yapımı bilimkurgu dizisi Dark için yeni sezon fragmanı ve sezonun yayın tarihi bilgisi geldi!

Başa dönün