in ,

Enes Batur Bu Kez de Süper Kahraman Filmlerine El Attı

Süper kahraman filmleri furyasına bu kez de ülkemizden bir isim katıldı. YouTube Türkiye’nin popüler yayıncılarından Enes Batur ikinci filmi Gerçek Kahraman ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Filmden ilk fragman geldi bile.

enes batur süper kahraman

Süper kahraman filmleri son 10 yıldır sinema dünyasını ele geçirmiş durumda. Marvel ve DC’nin yarışı, gişe rekortmeni Avengers: Endgame derken önlenemez yükseliş daha ne kadar sürecek belirsiz. Bu gidişe dur demek bir yana, ülkemizin popüler isimleri de furyadan payını almak üzere harekete geçmiş gibi görünüyor. İlk filmi Hayal mi Gerçek mi? ile geçtiğimiz sene çok konuşulan Enes Batur bu defa karşımıza bir süper kahraman yapımıyla çıkıyor.

Enes Batur – Gerçek Kahraman adını taşıyan film ilkinin devamı niteliğinde. YouTube fenomenlerinin film yapması bir yana, bir süper kahraman filmi yapması ise asıl ilgi çekici nokta.

Yapımdan ilk fragman yayınlandı bile:

YouTube video

Süper kahraman kostümlü insanlar, şeytani kötüler vesaire derken film çok uzaktan baktığınızda gerçekten de janra uygun gözüküyor. Ancak biraz yaklaştığınızda, işler pek de öyle değil gibi.

Filmde Enes Batur’a eşlik eden isimler arasında YouTube dünyasından tanınan pek çok isim var: Halil Söyletmez, Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Ruhi Çenet.

Altan Erkekli ise filmde yer alan ve aşina olduğumuz tek isim.

Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğindeki yapımın şimdilik açıklanan kısa tanıtımı şöyle:

İlk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan, sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini seyirciye gösteren Enes Batur’un bu devam filminde yönetmen koltuğuna bu kez Doğa Can Anafarta oturuyor.

Enes Batur – Gerçek Kahraman filmi 31 Mayıs 2019′da vizyonda olacak.

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for annihilator annihilator dedi ki:

    Bu tipleri gördükçe midem kalkıyor, iğreniyorum, tiksiniyorum. Sözde film çekiyorlar ama film desen değil, başka birşey hiç değil. Ne kendilerinin ne olduğunu anlayabiliyorum ne yaptıkları çöp işlerin bunca talep görmesini anlayabiliyorum. Biz de ergen olduk, biz de bir şeylerin hayranı olduk. Ama asla bu kadar ucuzcu, basit, b.ktan şeylere prim vermedik.

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Ülkemizin geldiği durum içler acısı. kerimcan gibi enes batur gibi adamlar bu ülkede bu kadar ilgi görmesi çok üzücü. Gerçi bugünki çocuklar kimi sevsin onlar da haklı ! Bizim gibi şanslı değiller. Bizim zamanımızda; Barış Manço vardı. Böyle soytarılar yoktu.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

curse of la llorona

Dedektif Pikachu İzlemeye Giden Çocuklara Korku Filmi Şoku

behzat c yeni sezon

Behzat Ç. Dizisine Yeni İsimler Katılıyor