in ,

“Fantastik Canavarlar” Filminden Comic-Con’a Özel Yeni Fragman [Türkçe Altyazılı]

Dün geceki San Diego Comic-Con’da yayınlanan Fantastik Canavarlar filminin yeni fragmanı, Türkçe altyazılı olarak sizlerle!

fantastik canavarlar comic con fragman turkce

San Diego Comic-Con etkinliği Harry Potter hayranları için bolluk ve bereket içerisinde geçti! Dün geceki Fantastik Canavarlar panelinden bize düşen en büyük parça ise, kuşkusuz filmin yeni fragmanıydı.

Türkçe altyazılı olarak fragmanı hemen aşağıdan izlemeniz mümkün!

Önceki gün yayınladıkları afişle ağzımıza bir parmak bal çalan ekip, dün geceki panele de tam kadro katılım sağlayarak bizlere heyecanlanacak fazlasıyla neden sundular. Harika gösteriler ve söyleşilerin eşlik ettiği geceden son detayları sizlere gün içinde vermeye Fantastik Canavarlar projemizle devam edeceğiz!

Bu arada fragmanda öne çıkan ve bizleri heyecanlandıran 19 detay için buraya tıklayabilirsiniz!

Onur Selamet

1993 İstanbul. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu. Çeşitli kısa ve orta metraj film projelerinde yer aldı. Öyküleri kimi dergi ve fanzinlerde yayımlandı. 2013'ten beri üç arkadaşıyla birlikte Marşandiz Fanzin'in makinistliğini yapmaya devam ediyor. İlk öykü kitabı "Ölü Dalgıcın Sonbaharı" ise Eylül 2018'de yayımlandı.

the chemist

Alacakaranlık Serisi’nin Yazarı Stephenie Meyer’den Yeni Bir Kitap Geliyor

dublörün dilemması april

Dublörün Dilemması Yeniden Raflarda