in

Hakan: Muhafız 2. Sezon Resmi Fragmanı Yayında

Netflix Türkiye’nin ilk yerli projesi Hakan: Muhafız için 2. sezon çanları çalıyor! Yeni sezondan fragman ve yayın tarihi geldi.

Netflix’in ilk Türk dizisi olan Hakan: Muhafız projesinin yeni sezonundan resmi fragman geldi. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan ve Okan Yalabık gibi isimleri izlediğimiz dizi, henüz yeni sezonu yayınlanmadan 3. ve 4. sezon onaylarını da almıştı.

Ayrıca geçtiğimiz ay yayınlanan Cüneyt Arkın’lı tanıtım filmi de ağzımıza bir parça bal çalmıştı. N. İpek Gökdel’in Karakalem serisinden uyarlanan yapımın yeni fragmanı şöyle:

Bu sezon ana kadroya dahil olan isimlere de birlikte göz atalım: Burçin Terzioğlu, Engin Öztürk, Boran Kuzum ve Ayşe Melike Çerçi.

Hakan: Muhafız 26 Nisan’da Netflix’te olacak.

Dizinin konusu ise şöyle:

Hakan sıradan hayatına devam ederken Kapalıçarşı da esnaflık yapmaktadır. Ancak o bu hayatına devam ederken aslında İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli bir bağı olduğunu bilmemektedir. Bu görev onu bulduğu için hem şaşkın hem çaresizdir. İstanbul Ölümsüzler tarafından tehdit edilmektedir. Şehri koruma görevi de Hakan’ındır. Ama Hakan daha ne olduğunu bile bilmezken bu şehri nasıl koruyacaktır?

Hakan kendi kaderine çizilen Muhafız görevini yerine getirmek istemez başlangıçta. Ancak bunu kaderinin bir gereği olduğunu bilir ve Muhafız görevini nasıl yerine getireceğini bilmek için harekete geçer. Hakan: Muhafız dizisinde Hakan’ın yanında ona destek olanlar olsa da çevresindeki çoğu kimse onun Muhafız olduğunu bilmeyecektir.

Oyla!

Kadın Astronotların Birlikte Yapacağı Uzay Yürüyüşü “Uzay Elbisesi” Eksikliğinden İptal Edildi

Vincent van Gogh’un İlk Eserleri Ortaya Çıktı