in ,

Al Pacino ve Logan Lerman’ın Hitler’in Peşinde Koştuğu “Hunters”ın 2. Sezon Fragmanı Yayında

Hunters 2. sezon fragmanı yayınlandı. Al Pacino ve Logan Lerman’ın başrolünde yer aldığı dizi yeni sezonu ile final veriyor.

Hunters 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
- Reklam -

Hunters 2. sezon fragmanı paylaşıldı. Başrollerini Al Pacino ve Logan Lerman’ın paylaştığı Amazon Prime Video dizisi, yeni sezonu ile birlikte final vermeye hazırlanıyor.

İlk sezonu Şubat 2020’de yayınlanan Hunters, 1970’lerde geçen Nazi avcılarından oluşan bir ekibin maceralarını konu alıyor. Dizinin ikinci sezonu için yayınlanan fragman ile hayranların neleri beklemesi gerektiğine dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Yeni fragman, grubun Avrupa’daki sömürü düzeni raydan çıktıktan sonra avlanmak için tekrar bir araya geldiğini gösteriyor. Bu sezon Avcıların görevi, Jonah’ın hayatta olduğunu ve Güney Amerika’da bir yerlerde saklandığını keşfetmesinin ardından tarihin en rezil Nazi’si Adolf Hitler’in peşine düşmek.

- Reklam -

Hunters 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Fragmanda Jonah’ın Hitler’in ölümünü sorguladığı duyuluyor. Ayrıca ekibin gruplarına yeni üyeler eklemeye hazırlanırken Hitler’in ekibinin de onların gelişine nasıl hazırlandığını ortaya koyuyor. Bu sırada Al Pacino tarafından canlandırılan Meyer Offerman, daha önceki tanıtım fragmanında ortaya çıkan intikam planının ardından, sırrını çözebilecek ve gerçek kimliğini ortaya çıkarabilecek bir tehditle karşılaşıyor. Bu durum Offerman’ın intikam planının ardından Avcılar için öngörülemeyen sonuçlara yol açabileceği anlamına geliyor.

Yayınlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hunters 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

(Fragmana YouTube üzerinden ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.)

- Reklam -

Hunters’ın 2. ve final sezonunda Logan Lerman, Jerrika Hinton, Lena Olin, Josh Radnor, Tiffany Boone, Carol Kane, Louis Ozawa, Kate Mulvany ve Greg Austin geri dönüyor. Ayrıca yeni sezonda onlara Jennifer Jason Leigh da katılıyor.

David Weil tarafından yaratılan dizinin yeni sezonu, ilk sezondan yaklaşık üç yıl sonra, 13 Ocak 2023 tarihinde yayınlanmaya başlayacak. Dünya çapında 240’tan fazla ülkede Prime Video’da aynı anda yayınlanacak dizi ülkemizde de gösterilecek.

Yapımın ikinci sezonuna ek olarak Amazon Studios, veda sezonunu kutlamak için altı bölümlük resmi bir yardımcı podcast dizisi de paylaşmıştı. Chutzpah: Hunters Presents True Stories of Resistance adlı podcast dizisinin ilk üç bölümü 13 Aralık’ta yayınlanmıştı. Kalan üç bölümü de dün paylaşıldı.

Chutzpah: Hunters Presents True Stories of Resistance

Hunters’ın ilk sezonunu nasıl bulmuştunuz? 2. sezon fragmanı nasıl gözüküyor? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Forrest Gump 2

“Forrest Gump”ın Bir Dönem Sıkça Gündeme Gelen Olası Devam Filmi Neden Hiç Gerçeğe Dönüşmedi?

Steven Moffat Sherlock 5 Sezon

Sherlock’un Yaratıcısı Moffat’tan Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’a: “Lütfen Geri Dönün”