Joker Filminden İlk Fragman Geldi

Ekim ayında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan "Joker" için ilk fragman yayınlandı!

Batman’in azılı düşmanı Joker nasıl bu hale geldi, hiç merak ettiniz mi?

Cevabını ekim ayında gösterime girecek solo Joker filmiyle alacağız. Uzun süredir Joaquin Phoenix’in canlandıracağı yeni Joker nasıl olacak diye merakla bekliyor ve uzun uzun görmek istiyorduk. Nihayet yayınlanan ilk fragman ile bunu izleme fırsatına eriştik.

Fragmandan hemen önce de filmin resmi posteri yayınlanmıştı.

Ve hemen ardından fragman geldi:

Joker 4 Ekim 2019 tarihinde sinemalarda olacak.

Yeni Joker’i sizler nasıl buldunuz? İlk izlenimleriniz neler? Bizimle paylaşmayı unutmayın!

GÖZ ATIN  Yeni Batman Filmi Çekimleri Bir Kez Daha Erteleniyor mu?
Etiketler:  
Joker Filminden İlk Fragman Geldi için 5 yorum

  1. Nemo dedi ki:

    Muhteşem! Beni bu proje heyecanlandırıyor. Rıhtım’da haberde de bahsetmiştim. Bu projeye kalkışmaları bile başından güzeldi. Daha güzel olanı duyduklarımız ve bu fragmanla izlediklerim umudu artırıyor.


  2. Benim için Michael Keaton gibi Batman ve Jack Nicholson gibi Joker gelmedi henüz sinemalara. Bu filmden Joaquin Phoenix açıklandığından beri umutluyum. Fragman da güzel görünüyor.


  3. Tamarix dedi ki:

    Fragmana bayıldım. Heath Ledger’ı unutmadık ama Phoenix’ den de umutluyum. Gerçi DC fragmanlarına pek güvenmemek lazım ama bu sefer daha ciddiye almışlar gibime geldi.

    Bu arada adamın soyadının ihtişamına ne demeli? Keşke benim soyadım olsaydı, arkadaş grubumun adını Zümrüdüanka Yoldaşlığı koyardım. :joy:


  4. Fragmanı izledim adam müthiş performans göstermiş. Joaquin Phoenix’in bu role cuk oturduğunu düşünüyorum. Jared Leto tam bir fiyaskoydu. Joker rolünden alınması iyi oldu. Umarım, Joaquin Phoenix bu role devam eder. Film iyidir kötüdür bir şey diyemem. Ama; Joaquin Phoenix’in performansı fragmanda bile belli oluyor. Sanırım, Joker’in kimyasal bir maddenin olduğu kazanda yanması olayı değil de, daha doğal yollardan oluştuğunu konu alacak bu film. Joaquin Phoenix’in yüzündeki makyajdan bu çok belli oluyor. Ayrıca yüzünde dudaklarının iki kenarı hala yara değil. Ama buna göndermeler var. Merakla bekliyorum. Dc çok iyi gidiyor. Yarın Shazam…:smiley:


Joker Filminden İlk Fragman Geldi

Ekim ayında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan “Joker” için ilk fragman yayınlandı!

Başa dönün