in

Joker Filminden İlk Fragman Geldi

Ekim ayında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan “Joker” için ilk fragman yayınlandı!

joker video ust
- Reklam -
- Reklam -

Batman’in azılı düşmanı Joker nasıl bu hale geldi, hiç merak ettiniz mi?

Cevabını ekim ayında gösterime girecek solo Joker filmiyle alacağız. Uzun süredir Joaquin Phoenix’in canlandıracağı yeni Joker nasıl olacak diye merakla bekliyor ve uzun uzun görmek istiyorduk. Nihayet yayınlanan ilk fragman ile bunu izleme fırsatına eriştik.

Fragmandan hemen önce de filmin resmi posteri yayınlanmıştı.

- Reklam -

joker poster

- Reklam -

Ve hemen ardından fragman geldi:

YouTube video

Joker 4 Ekim 2019 tarihinde sinemalarda olacak.

Yeni Joker’i sizler nasıl buldunuz? İlk izlenimleriniz neler? Bizimle paylaşmayı unutmayın!

5 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Nemo Nemo dedi ki:

  Muhteşem! Beni bu proje heyecanlandırıyor. Rıhtım’da haberde de bahsetmiştim. Bu projeye kalkışmaları bile başından güzeldi. Daha güzel olanı duyduklarımız ve bu fragmanla izlediklerim umudu artırıyor.

 2. Avatar for Tnuviel37 Tnuviel37 dedi ki:

  Benim için Michael Keaton gibi Batman ve Jack Nicholson gibi Joker gelmedi henüz sinemalara. Bu filmden Joaquin Phoenix açıklandığından beri umutluyum. Fragman da güzel görünüyor.

 3. Avatar for Tamarix Tamarix dedi ki:

  Fragmana bayıldım. Heath Ledger’ı unutmadık ama Phoenix’ den de umutluyum. Gerçi DC fragmanlarına pek güvenmemek lazım ama bu sefer daha ciddiye almışlar gibime geldi.

  Bu arada adamın soyadının ihtişamına ne demeli? Keşke benim soyadım olsaydı, arkadaş grubumun adını Zümrüdüanka Yoldaşlığı koyardım. :joy:

 4. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Fragmanı izledim adam müthiş performans göstermiş. Joaquin Phoenix’in bu role cuk oturduğunu düşünüyorum. Jared Leto tam bir fiyaskoydu. Joker rolünden alınması iyi oldu. Umarım, Joaquin Phoenix bu role devam eder. Film iyidir kötüdür bir şey diyemem. Ama; Joaquin Phoenix’in performansı fragmanda bile belli oluyor. Sanırım, Joker’in kimyasal bir maddenin olduğu kazanda yanması olayı değil de, daha doğal yollardan oluştuğunu konu alacak bu film. Joaquin Phoenix’in yüzündeki makyajdan bu çok belli oluyor. Ayrıca yüzünde dudaklarının iki kenarı hala yara değil. Ama buna göndermeler var. Merakla bekliyorum. Dc çok iyi gidiyor. Yarın Shazam…:smiley:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Post Apokaliptik Bilimkurgu

Sinemada Bilimkurgu Alt Türleri #4: Post Apokaliptik Bilimkurgu

cankiri gemi kutuphanesi

Çankırı’dan Uçak, Tren ve Gemi Kütüphaneleri