in ,

Jumanji: The Next Level Filminden Heyecanlandıran Fragman

Jumanji serisinin beklenen devam filmi “The Next Level” için ilk fragman yayınlandı! Böylece Dwayne Johnson’lı filmin üçüncü halkası ufukta gözükmeye başladı.

Jumanji

Jumanji denildiğinde gözlerinizi kapatıp nostaljik bir yolculuğa çıkanlardan mısınız? 1995 yapımı ilk film bizleri bambaşka bir dünyaya götürmüş, sonrasında gelen televizyon dizisi de bu başarıyı sürdürmüştü.

Özellikle Robin Williams’lı ilk film çoğu hayranda ayrı bir yere sahiptir. Elbette birçok sevilen eski yapım gibi Jumanji de bir devam filmiyle ödüllendirildi. 2017 yılında vizyona giren Jumanji: Welcome to the Jungle onlardan biriydi. Dwayne Johnson’lı yeni film fena eleştiriler almamıştı.

Hâl böyle olunca 3. adım için yola çıkıldı. Başrolünde yine Johnson’ı göreceğimiz filmde, Jack BlackKaren Gillan ve Kevin Hart’ın da ikinci filmdeki karakterlerini yeniden canlandıracağını hatırlatalım.

10 Ocak 2020‘de vizyona girmesi beklenen yapımdan ilk fragman ise nihayet yayınlandı:

Macera, fantastik ve komedi türlerindeki “Jumanji: The Next Level” filminde ekibin yeniden bir araya geldiğini görüyoruz. Aralarından birini kurtarmak için Jumanji evrenine dönmek zorunda kalan ekip, geri döndüklerinde her şeyin değişmiş olduğunu fark edecek. Oyundan kaçıp kurtulmak artık daha zordur.

Üçüncü filmin yönetmen koltuğunda önceki yapımdaki gibi Jake Kasdan oturuyor. Senarist ekibinde ise Fringe, Alias ve The Dark Tower projelerinden tanıdığımız Jeff Pinkner ve Venom yapımından hatırladığımız Scott Rosenberg var.

Serinin önceki filmi 90 milyon dolarlık bütçesine rağmen 900 milyon dolarlık bir hasılat elde etmişti. Anlaşılan o ki yapım ekibi bu başarıdan yola çıkarak tıpkı önceki filmde olduğu gibi, vizyon öncesinde ser verip sır vermemek konusundaki kararlılığını sürdürecek gibi.

Fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

3 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    İlk ilk Jumanji kadar heyecan verici değiller. Fragmanlar da pek heyecan verici değil. Sıradan filmler fakat tabiki izlerim. :smiley:

  2. Avatar for Husey Husey dedi ki:

    HEYECANLANDIRAN yanı neresiydi acaba?Açarım yine ilk filmi öyle heyecanlanırım:)

  3. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bu filmden Johnson’u çıkart geriye ne kalıyor acaba ?

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Dede Korkut Kayıp Öyküler

Seçkide 10. Yıl: Dede Korkut’un Kayıp Öyküleri

Sherlock Holmes Mary Russell seti

ÇEKİLİŞ: Mary Russell ve Sherlock Holmes Polisiyesi Seti