in ,

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım Fragmanı: Final Vakti

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım fragmanı yayınlandı. Netflix’in sevilen İspanyol dizisi kalan 5 bölümü ile final vermeye hazırlanıyor.

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım Fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım resmi tanıtım fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. Kanalın İspanyol dizisi, kalan 5 bölümü ile final verecek.

1. sezonu ilk olarak 2017’de yerel bir İspanya kanalında başlayan La Casa de Papel, daha sonrasında Netflix’e satıldı ve yeiden yapılan kurgusu sonucunda tüm dünyada popülerlik kazanan yapımlardan biri haline geldi. Özellikle kırmızı tulumu ve Salvador Dali maskesi ile tüm dünyada yeni ikonik bir akımı başlatan yapım, aynı zamanda Bella ciao (çav bella) adlı halk şarkısını da bir kez daha gündeme getirdi.

Pek tabii bu popülerlik cevapsız kalmadı. Kısa sürede yeni sezon onayı da alan macera, Temmuz 2019’da 3. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Hemen ardından Nisan 2020’de ise 4. sezon bölümleri yayına girdi. Hatta Koronavirüs başlangıç dönemlerine gelen 4. sezon o kadar yoğun bir şekilde izlenmeye başladı ki, Netflix’in yayına kısa süreliğine ara vermesine neden oldu.

- Reklam -

Sonunda final sezonunun 5 bölümden oluşan 1. kısmı 3 Eylül’de yayına girdi. Hayranlar şimdilik heyecanla dizinin kalan son 5 bölümünü bekliyor. Netflix de merakla beklenen yapımın resmi tanıtım fragmanını yayınladı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Yayınlanan kısa tanıtım fragmanının en önemli noktası, Profesörün “Son birkaç saat içinde çok önemli insanları kaybettim ve bu soygun için başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim.” cümlesi ile ekibi rahatlatması oluyor. Tokyo’nun başına gelenlerin ardından düşman, İspanya Merkez Bankası’nın içindeki ekip için her zamankinden daha tehlikeli bir hale geliyor.

Dizinin yıldızları arasında Profesör rolünde Álvaro Morte, Tokyo rolünde Úrsula Corberó, Lizbon rolünde Itziar Ituño, Berlin rolünde Pedro Alonso O’choro, Rio rolünde Miguel Herrán, Denver rolünde Jaime Lorente, Stockholm rolünde Esther Acebo, Arturo rolünde Enrique Arce, Helsinki rolünde Darko Peric, Bogotá rolünde Hovik Keuchkerian, Marsilya rolünde Luka Peros, Manila rolünde Belén Cuesta, Albay Tamayo rolünde Fernando Cayo, Palermo rolünde Rodrigo de la Serna, Müfettiş Sierra rolünde Najwa Nimri ve rolünde Gandía José Manuel Poga yer alıyor.

- Reklam -

Serinin final bölümleri 3 Aralık 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizinin oyuncuları arasında yer alan Pedro Alonso O’choro’nunFilipo’nun Kitabı adlı eserinin tanıtımı için İstanbul’a geldiğini ve hafta sonu imza günü düzenleyeceğini de hatırlatalım.

La Casa de Papel 5. sezonun ilk kısmını izlemiş miydiniz? Dizide nasıl bir final sezonu bekliyorsunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for alper alper dedi ki:

    Her güzel şeyin bir sonu vardır . Böylece “La Casa de Papel” de nihayete erdi. (umarım artık devam ettirmezler, burada bitsin. :slight_smile: )

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Cowboy Bebop anime Netflix

Cowboy Bebop Anime Serisi Netflix’e Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu

No Time to Die İncelemesi Ölmek İçin Zaman - james bond 25

No Time to Die İncelemesi: Ölmek İçin Zaman Yok Mr. Bond