in

La Casa de Papel 3. Kısım Yeni Fragmanı Bizlerle

Netflix’in sevilen dizisi La Casa de Papel’in 3. sezonu için yeni ve uzun fragman nihayet yayınlandı! Dizi çok yakında bizlerle olacak.

La Casa de Papel

İspanyol dizisi La Casa de Papel, Netflix’te yayınlanmaya başladıktan kısa zaman sonra dünya çapında büyük bir fenomene dönmüştü. İki bölümden oluşan dizi, hayranların yoğun isteği sonrası 3. kısımla devam edeceğini duyurmuştu. Nihayet yeni sezon ufukta gözüktü!

Diziden daha önce tanıtıcı iki kısa video gelmiş, ancak uzun uzun karakterleri görme fırsatımız bir türlü olmamıştı. Bugün yayınlanan yeni fragman nihayet az da olsa diziye özlemimizi dindirecek türden!
Bu sefer konu para değil. Bu sefer konu, aile.
Sözleriyle duyurulan fragmanı hep birlikte izleyelim:

İspanya Kraliyet Darphanesi’nde gerçekleşen sıra dışı bir soygunun perde arkasını işleyen La Casa de Papel’in üçüncü sezonunda yeni bir maceraya konuk olacağız. İlk iki sezonda karşılaştığımız ekip, bu kez yeni yüzlerin de aralarına katılmasıyla çok daha büyük bir soygun için harekete geçecekler.

Dizinin senaryosu Esther Martínez Lobato, Álex Pina, Javier Gómez Santander, Pablo Roa, Fernando Sancristóval, Esther Morales ve David Barrocal’ın imzalarını taşıyor.

La Casa de Papel dizisi yeni bölümleri 19 Temmuz 2019 tarihinde bizlerle olacak.

Fragmanı siz nasıl buldunuz? Diziye gelecek yeni sezon fikrinden memnun musunuz? Yorumlarınızı Forumlarımıza gelerek bizlerle paylaşmayı unutmayın!


* Mark Millar’ın “The Magic Order” Çizgi Romanı Netflix Dizisi Oluyor

Black Mirror 5. Sezon İlk Fragman ve Yayın Tarihi Geldi

Stranger Things Davası Başlamadan Düştü

Lucifer Dizisinin 5. Sezonu Gelecek mi?

* The Witcher Dizisinin Çekimleri Tamamladı

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for mtears mtears dedi ki:

    Berlin :scream: (20karakter)

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

New York Super Kahramanlar

New York Şehrini Koruyan Süper Kahramanlar

Kapadokya Yeniden Keşfedilen 5 Bin Yıllık Yer Altı Şehriyle Ayakta