in ,

Marvel Dizileri WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki İçin İlk Video

Marvel’ın Disney+’ta yayınlanacak yeni dizileri WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki için ilk video geldi!

marvel yeni video diziler

Disney+ platformunda yayınlanacak 3 Marvel dizisi WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier ve Loki ile ilgili ilk video Amerika’daki Super Bowl etkinliğinde yayınlandı.

Kasım ayındaki açılışından bu yana özellikle Star Wars evreninde geçen The Mandalorian dizisiyle birlikte büyük bir abone kitlesi yakalayan Disney+, Marvel Sinematik Evreni’ne ait karakterleri içeren dizileriyle bu sayıyı perçinleyecek gibi duruyor. Şu anda birçok diziyle ilgili çalışmalar yürütülse de 2020 yılı içerisinde iki dizinin yayınlanması bekleniyor. Bunlardan biri ağustos ayında yayınlanacak ve Captain America’nın en yakın iki dostu Sam Wilson ve Bucky Barnes’ın maceralarını konu alacak The Falcon and the Winter Soldier. Diğeri de sonbahar aylarında gösterim yapacak ve Scarlet Witch olarak tanıdığımız Wanda Maximoff ile Vision’ı daha yakından tanıtacak olan WandaVision.

wandavision marvel

Aslında Scarlet Witch ve Vision’ın maceralarını anlatan dizi, 2021’in bahar aylarında çıkacaktı. Ancak daha sonra şirket Doctor Strange 2 ile bağlantılı yapımı, filmin vizyon tarihinden önce tamamlansın diye daha erken bir tarihe çekti.

Super Bowl için yayınlanan spotta The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision ve az da olsa Loki dizilerinden bazı kesitler görüyoruz.

“Big Game” (Büyük Oyun) Spot adıyla yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz:

30 saniye süren video doğal olarak en çok ağustos ayında çıkacak The Falcon and the Winter Soldier dizisinden kesitler içeriyor. WandaVision sahnelerinde, hamile bir Wanda’nın geçmişini içeren bir ipucu da dahil olmak üzere bazı önemli sahneler görünüyor. Tanıtım videosu, Loki’deki Tom Hiddleston’a hızlı bir bakışla sona eriyor.

Her ne kadar şimdilik 3 yapım için toplamda 30 saniye olsa da, dizilerin tekil fragmanları kısa süre içerisinde düşecektir. The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision’un çekimleri uzun süredir devam ediyordu ancak Loki’nin çekimleri henüz başladı. Bu yıl çıkacak her iki dizi için de Mart vey Nisan ayları içerisinde uzun fragmanların gelmesi bekleniyor.

The Falcon and the Winter Soldier

Yeni yayınlanan spot hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Özellikle ilk iki diziyle alakalı olarak nasıl bir konu işleyecekleriyle alakalı teorileriniz var mı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* Doctor Strange 2 Filminin Kötüsü Baron Mordo Olabilir

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Star Wars: Underworld

Star Wars Dünyasının İptal Edilen Dizisinin Test Çekimleri Yayınlandı

Yazarının Kaleminden: Schrödinger'in Papağanı

Yazarının Kaleminden: Schrödinger’in Papağanı