Men in Black: International’ın İlk Fragmanı Yayında

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ikilisinin oynadığı ve siyah giyen adamlarımızın Londra şubesinde geçen maceraları konu alan yan film Men in Black: International'ın ilk resmi fragmanı görücüye çıktı.

Daha önce Thor 3: Ragnarok filminde de izleme fırsatı bulduğumuz Chris Hemsworth ve Tessa Thompson Men in Black’in yeni yan filmi Men in Black: International’da beraber oynuyorlar. Ayrıca kendilerine Liam Neeson, Emma Thompson gibi isimler eşlik ediyor.

14 Haziran 2019da sinemalarda olacak filmin ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

GÖZ ATIN  Men in Black: International Filmi İçin İlk Yorumlar Geldi
Etiketler:  

Son Savaş
Men in Black: International’ın İlk Fragmanı Yayında için 8 yorum

 1. Husey dedi ki:

  Üç oyuncu iyi olmasına rağmen klasik oyuncularla filmin çekilmemesi rezalet doğrusu. En kötü yapım olan siyah giyen adamlar 3 olmasına rağmen kendini zevkle izlemişti. Yine bir filme yazık oldu :slight_smile:


 2. Çekiç sahnesi iyi olmuş. :joy::joy::joy: Bir nevi Thor’a gönderme.

  Genel anlamda film bana göre hayal kırıklığı olacak.


 3. Nefrayto dedi ki:

  Biraz önce izledim ve dört oyuncunun da sevdiğim kişiler olduğunu görünce sevindim. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla efektleri çok iyi yapmışlar, konusunun Amerika dışında geçmesi de olumlu puan bana göre. Genel olarak iyi olacak diye düşünüyorum ^^’


 4. Sayılı olumlu bakanlardan biri de benim sanırım :slight_smile:

  MIB’in bir evrene dönüşmesi fikri hoşuma gidiyor. Sonuçta ana kurgudaki Kay ve J’in ofisinin dünyada tek olması manasız olurdu, ki olmadığını biliyorduk. Öte yandan K ve J’i farklı oyuncularla yorumlamaya gitmek yerine Londra ofisi gibi yeni bir mekan ve yepyeni karakterler eklemeleri mutlu etti.

  İğne uçlu silahın serinin kendine olan göndermesi de hoş olmuş. İlk fim ve J bağlantısına hoş ve ufak bir dokunuş olmuş.

  Umutluyum, izleyeceğim. Serinin hayranı olarak trailer beni memnun etti. Oyuncular yüzümü güldürdü.


Men in Black: International’ın İlk Fragmanı Yayında

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ikilisinin oynadığı ve siyah giyen adamlarımızın Londra şubesinde geçen maceraları konu alan yan film Men in Black: International’ın ilk resmi fragmanı görücüye çıktı.

Başa dönün