Men in Black: International’ın İlk Fragmanı Yayında

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ikilisinin oynadığı ve siyah giyen adamlarımızın Londra şubesinde geçen maceraları konu alan yan film Men in Black: International'ın ilk resmi fragmanı görücüye çıktı.

Daha önce Thor 3: Ragnarok filminde de izleme fırsatı bulduğumuz Chris Hemsworth ve Tessa Thompson Men in Black’in yeni yan filmi Men in Black: International’da beraber oynuyorlar. Ayrıca kendilerine Liam Neeson, Emma Thompson gibi isimler eşlik ediyor.

14 Haziran 2019da sinemalarda olacak filmin ilk fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

GÖZ ATIN  Men In Black 4'le İlgili Son Detaylar
Etiketler:  
Men in Black: International’ın İlk Fragmanı Yayında için 8 yorum

 1. Husey dedi ki:

  Üç oyuncu iyi olmasına rağmen klasik oyuncularla filmin çekilmemesi rezalet doğrusu. En kötü yapım olan siyah giyen adamlar 3 olmasına rağmen kendini zevkle izlemişti. Yine bir filme yazık oldu :slight_smile:


 2. Çekiç sahnesi iyi olmuş. :joy::joy::joy: Bir nevi Thor’a gönderme.

  Genel anlamda film bana göre hayal kırıklığı olacak.


 3. Sayılı olumlu bakanlardan biri de benim sanırım :slight_smile:

  MIB’in bir evrene dönüşmesi fikri hoşuma gidiyor. Sonuçta ana kurgudaki Kay ve J’in ofisinin dünyada tek olması manasız olurdu, ki olmadığını biliyorduk. Öte yandan K ve J’i farklı oyuncularla yorumlamaya gitmek yerine Londra ofisi gibi yeni bir mekan ve yepyeni karakterler eklemeleri mutlu etti.

  İğne uçlu silahın serinin kendine olan göndermesi de hoş olmuş. İlk fim ve J bağlantısına hoş ve ufak bir dokunuş olmuş.

  Umutluyum, izleyeceğim. Serinin hayranı olarak trailer beni memnun etti. Oyuncular yüzümü güldürdü.


 4. Gurlino dedi ki:

  Beklentim bir hayli düşük. Manin Black evreninin genişlemesi kulağa hoş gelse de uygulamanın vasat olacağını düşünüyorum. Hedef kitlesinin Man In Black’i ilk defa tanıyacak kişiler olacağını, araya atıştırılan göndermeler ile ilk serinin hayranlarına olta atılacağını düşünüyorum. Sinemada izlemek için hiç heyecan duymuyorum. Denk gelirse belki giderim.

  Tüm bunlar fragman neticesinde edindiğim izlenimler. Bir dakikalık klip ile iki saatlik filmi gömmek bayağı eğlenceli. :smiley:


Men in Black: International’ın İlk Fragmanı Yayında

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ikilisinin oynadığı ve siyah giyen adamlarımızın Londra şubesinde geçen maceraları konu alan yan film Men in Black: International’ın ilk resmi fragmanı görücüye çıktı.

Başa dönün