in ,

Morbius Fragmanı: Jared Leto’lu Sony ve Marvel Filmi Yolda

Morbius filminin uzun fragmanı yayınlandı. Yeni Sony ve Marvel yapımı beklenenden çok daha fazlasını verecek gibi gözüküyor.

Morbius Yorumları Jared Leto Sony Marvel

Morbius fragmanı yayınlandı. Jared Leto liderliğindeki yeni film, The Amazing Spider-Man, Venom ve Marvel Sinematik Evreni yapımlarını bağlayan ipuçlarını içeren heyecan verici bir bakış ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Nadir bir kan bozukluğu olan ve ölmeden önce umutsuzca tedavi arayan bilim adamı Dr. Michael Morbius’a odaklanan yapım, karakterin bulduğu tedavi ile edindiği insanüstü yeni yetenekleri de gösteriyor. Ancak vampirimsi özellikler de elde eden Dr. Morbius artık kana susamış bir şekilde farklı bir yaratığa dönüşüyor. Pek tabii hükûmet de onu avlamak için peşine düşüyor.

Filmin çekim süreci Koronavirüs pandemisi başlamadan hemen önce tamamlanmış olsa da, sinemaların bu süre zarfında kapalı kalması ve stüdyonun Venom: Let There Be Carnage’ın vizyona girmesine öncelik verme kararı nedeniyle tahmin edilenden oldukça ileri bir tarihe ertelendi. Neyse ki bu süreç tamamlandı. Filmin vizyona girmesine sadece iki ay kala Sony, yeni bir Morbius fragmanını hayranlarla paylaştı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Morbius Fragmanı Türkçe Altyazılı | İZLE

Yeni yayınlanan fragman, Jared Leto liderliğindeki süper kahraman filmine daha detaylı bir bakış ve SSU, MCU ve The Amazing Spider-Man’i birbirine bağlayan bir dizi referans ve göndermeler içeriyor. Hatırlanacağı üzere ilk fragmanda da Michael Keaton’lu Vulture gözükmüş, Sam Raimi’nin Spider-Man üçlemesine yapılan göndermeler de gözden kaçmamıştı. Ancak yeni fragman ile anlaşılıyor ki Morbius tahmin edilenden çok daha fazla gönderme içerecek.

Morbius, Jared Leto, Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson ve Spider-Man: Homecoming’den daha çok Akbaba olarak bilinen Adrian Toomes rolünü üstlenen Michael Keaton’dan oluşan yıldız oyuncu kadrosu ile geliyor. Filmin senaristliğini Dracula Untold’dan tanınan Matt Sazama ve Burk Sharpless ikilisi üstleniyor. Safe House ve Life filmleriyle tanınan Daniel Espinosa ise filmin yönetmenlik koltuğunda oturuyor.

Yapım, 28 Ocak 2022 tarihinde gösterime girecek. Ancak Sony Türkiye henüz gün belirtmese de sadece Ocak 2022’de beyaz perdedeki yerini alacağını belirtmiş.

Morbius’un yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yapımdan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Tower of Terror: Taika Waititi Yeni Filmi

Tower of Terror: Taika Waititi’den Scarlett Johansson’lı Disney Filmi Geliyor

The Boogeyman: Yeni Stephen King Uyarlaması

Yeni Stephen King Uyarlaması: The Boogeyman Filmi Geliyor