in ,

Nagini Göründü! “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları” Filminden Son Fragman Yayında

Merakla beklenen Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminden yeni fragman geldi. Yeni canavarlar, anahtarlar, daha yakından tanıdığımız karakterler, Hogwarts ve… NAGİNİ! Fragmanda keşfedilecek ve üzerine konuşulacak sayısız mesele var!

Uzun bir aradan sonra Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’na dair yeni bir fragman yayınlandı. Filmin vizyona girmesinden önceki son resmi fragman olma özelliği taşıyan bu parça, her zamanki gibi nefeslerimizi kesti!

Dün yeni Fantastik Canavarlar 2 afişleri geldiğinde, fragmanı da müjdelenmişti. İşte şimdi fragmana hep birlikte göz atma vakti geldi!

Yeni canavarlar, anahtarlar, daha yakından tanıdığımız karakterler, Hogwarts ve… NAGİNİ! Fragmanda keşfedilecek ve üzerine konuşulacak sayısız mesele var!

Her şeyiyle insanı baştan çıkartan yeni fragmanın detaylı incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filminin 16 Kasım 2018′de vizyona girecek.

Not: Haber ilk olarak bir Kayıp Rıhtım projesi olan Fantastik Canavarlar‘da yayınlanmıştır. Harry Potter dünyasına dair her şey ve daha fazlası için bir gözünüzün orada olmasını tavsiye ederiz.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for gearcy gearcy dedi ki:

  İnanamıyorum. Diğer fragmanlardan çok değişik olmaz derken mükemmel bir fragman vermişler inanamıyorum. O lanetli kız cidden nagini galiba ismi geçti inanamıyorum. Çok mantıklı çünkü ateş kadehinde voldemort normal yılanlardan çok daha üstün demişti naginiye. Bir sebepten ötürü yılan formuna sıkışmış olmalı.
  Ama beni şu rahatsız etti, birkaç insan ölüm yiyen tarzı dumanlar saçarak uçuyordu. Bu uçmalar david yates yönetmenimizin biiryerinden uydurduğu şeylerdi kitapta böyle şeyler yoktu. Rowlingin kaleminden çıkan senaryoda olması çelişki yaratır. Acaba başka birşey miydi?

 2. Avatar for AliCagan4235 AliCagan4235 dedi ki:

  Evet O uçma mevzusu benim de kafamı tırmaladı ama ondan sonra Grindelwald’ın yandaşlarına Ölüm Yiyen denmediğini ve Sadece Ölüm Yiyenlerin bu şekilde uçtuğunu düşündüm. Belkide Grindelwald’ın müritlerine özel bir uçma şeklidir aynı Ölüm Yiyenlerinki gibi. ( Bu arada o uçanların Grindelwald’ın adamları olacağını varsayıyorum.) - Bu arada bende bu kadar iyi olacağını düşünmüyordum :smiley:

 3. Avatar for gearcy gearcy dedi ki:

  Ama mevzu şu ki kitaplarda ne ölüm yiyenlerin ne de başka büyücülerin böyle uçması imkansız. Bu dumanlı uçma mevzusu yönetmenin filme getirdiği birşey ve gerçek büyücü dünyasında yeri yok. Sadece voldemort desteksiz uçabiliyor ve yedinci kitapta bunu yaptığı zaman herkes çok şaşırdığı için o icat etmiş olarak yazıldı. Yani ya Rowling filmlerle kitapları karıştırıp hata yaptı ya da yönetmen görsel açıdan güzel oluyor diye ikna etti. İki türlü de hiç hoş değil umarım bambaşka birşeydir veya açıklaması vardır.

 4. Avatar for DenaroForbin DenaroForbin dedi ki:

  Harika bir fragman olmuş.

  Merak ettiğiniz tüm sorulara şu 2 videodan ulaşabilirsiniz:

  1. fragmanın inceleme videosu: https://www.youtube.com/watch?v=ak56AAHFRQQ&

  2. fragmanın inceleme videosu: https://www.youtube.com/watch?v=Jzf8KjLX8tI

  Kanalın sahibini kişisel olarak da tanıyorum ve seriye çok hakim biri olduğunu söyleyebilirim. Bu kanal hariç başka incelemeler de izledim fakat hepsi yavandı. Ayrıca başka Harry Potter videoları da mevcut.

  Başta Buz ve Ateşin Şarkısı olmak üzere Kralkatili Güncesi sevenlere de öneririm Geek Teori kanalını.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Ünlü Bilimkurgu ve Fantazya Serilerindeki Sözcük Sayıları

“Doppler”in Yazarı Erlend Loe Ülkemize Geliyor!