Pennywise Geri Dönüyor! “It: Chapter 2” İlk Fragmanıyla Bizlerle

Kâbuslarınız geri döndü! Bu gece kimseye rahat yok! Stephen King'in meşhur korku romanından bir kez daha sinemaya uyarlanan "It"in devam filmi için ilk fragman geldi!

Stephen King’in kültleşmiş romanından bir kez daha sinemaya uyarlanan “It” filminin ikinci bölümü ufukta gözüktü. Pennywise bu gece uyumamanız için elinden geleni yapacak!

2017 tarihli Chapter 1′ın ardından nihayet 2. bölümden bir şeyler görmeye başladık. Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi tekrar Andy Muschietti’yi göreceğimiz yapımın ilk bölümü oldukça sevilmişti. Elbette 1990 versiyonunun yanına yaklaşması hayli zordu. Sonuçta o ikonik palyaço figürü bizlere 90’lardan kalan karanlık bir anı.

Yine de modern bir Pennywise görmek her zaman ilgi çekici. Üstelik Pennywise rolünde Bill Skarsgård’ı izliyorsak…

Sözü uzatmadan sizleri fragmanla baş başa bırakalım:

Macera ilk bölümde bıraktığımız yerden tam 27 yıl sonra başlayacak. “Losers Club” bir kez daha kasabaya dönecek ve “O” onları bekliyor olacak.

Oyuncu kadrosuna Jessica Chastain, James McAvoy ve Bill Hader gibi isimleri de ekleyen It: Chapter Two’nun vizyon tarihi 6 Eylül 2019 olarak açıklandı.

Dilimize Altın Kitaplar tarafından kazandırılan kitabın arka kapağı ise şöyle:

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık.

Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtının sansürsüz ve eksiksiz metnini okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, kendinizi O’nun karanlık dünyasında hissedeceksiniz.

Fragmanı siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayın!

GÖZ ATIN  Carrie Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 9 Gerçek

* Pennywise Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 13 Gerçek

Pennywise Geri Dönüyor! “It: Chapter 2” İlk Fragmanıyla Bizlerle için 19 yorum

 1. Husey dedi ki:

  İlk filimin’de sonlara doğru saçmalamasalar dı aslında kült bir yapım olabilirdi.İlk filme göre ikinci film tamamen korku ve karanlık bir hava’dan geçecek gibi.


 2. Husey dedi ki:

  Stephen King hayranları koşun İ.T 2 Trailer çıktı.:joy:


 3. Husey dedi ki:

  Bu fragman da yok ama ilk filimde öyle bir yaratık vardı galiba.Kısa bir süre görünmüştü.


 4. narpal dedi ki:

  Fragmanda yok ama asıl iki ayaklılardan korkulması gerektiği işlenmiş :slight_smile:


 5. Hüseyin, yeter ya, bu kadar mı yazamamak? Yazacağın başlığı sileyim! Biraz özen artık yahu.


Pennywise Geri Dönüyor! “It: Chapter 2” İlk Fragmanıyla Bizlerle

Kâbuslarınız geri döndü! Bu gece kimseye rahat yok! Stephen King’in meşhur korku romanından bir kez daha sinemaya uyarlanan “It”in devam filmi için ilk fragman geldi!

 

 

Başa dönün
Daha fazla Geek, Sinema, Video
Game of Thrones Dizisinden 8 Şaşırtıcı Hata

Game of Thrones dizisi son günlerde sette unutulan Starbucks kahvesiyle gündemde. Hazır hatalar söz konusu...

Kapat