in ,

Gary Oldman’lı Apple TV+ Dizisi “Slow Horses”tan İlk Fragman Yayında

Slow Horses fragmanı yayınlandı. Gary Oldman, casusluk draması türündeki yeni Apple TV+ dizisi ile geliyor.

Slow Horses fragmanı gary oldman
- Reklam -

Slow Horses fragmanı yayınlandı. Başrolünde ünlü oyuncu Gary Oldman’ın yer aldığı yeni Appe TV+ dizisi, çıkışına az bir süre kala ilk bakış görüntüleriyle geldi.

Gary Oldman yeni projelerle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yetenekli oyuncu, Bram Stoker’s Dracula, The Fifth Element, Christopher Nolan’ın Dark Knight Üçlemesi ve Harry Potter film serisindeki Sirius Black rolü de dahil olmak üzere beyaz perdede kırk yılı kapsayan uzun ve başarılı bir kariyere sahip.

Ödüllü oyuncu şimdi de en yeni rolüyle Apple TV+’ın yakında çıkacak olan Slow Horses dizisinin kadrosuna liderlik edecek. Mick Herron’un ödüllü roman serisine dayanan yapım, derinliklerinin çok dışında bir görevde olan ve etkisiz bir grup MI5 ajanının maceralarını takip ediyor. See-Saw films tarafından yapımcılığı üstlenilen dizi, Veep şirketi tarafından televizyon dizisine uyarlandı. Çekirdek kadroda Oldman’ın yanı sıra Akademi Ödülü adayları Kristin Scott Thomas ve Jonathan Pryce ile Jack Lowden ve Olivia Cooke da yer alıyor.

- Reklam -

Sonunda yeni diziyle alakalı ilk fragman da paylaşıldı. Oldman, MI5 grubunun zeki lideri Jackson Lamb olarak izleyiciyi meraklandıran bir görünüm sergiliyor. Dizinin komedi ama dramatik tonu, casusluk tarafı ve esprili diyalogların birleşimiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Fragman, Slough House konseptini ve onun en dipte bir ajans olarak itibarını tanıtıyor. Ancak ekip sonunda potansiyel bir davaya ulaştığında, işleri tersine çevirme şansları olabilir. Hemen aşağıdan yayınlanan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Slow Horses Fragmanı | İZLE

YouTube video

Apple TV+’ın yeni macerası Slow Horses, yayın platformu için merakla beklenen orijinal bir dizi olacak. Toplamda 6 bölümden oluşacak olan ilk sezon, Herron’un serisindeki ilk kitabı uyarlıyor. Dizinin başarılı olması durumunda birkaç sezon boyunca devam etmesi bekleniyor.

- Reklam -

Slow Horses, 1 Nisan 2022 Cuma tarihinden itibaren Apple TV+ kütüphanesindeki yerini almaya başlayacak.

Slow Horses’ın ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yeni Gary Oldman dizisinden beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

the cuphead show! incelemesi

The Cuphead Show! İncelemesi: İzlemesi Oynamasından Daha Kolay

Harry Houdini hayatı film oluyor

Sihirbazlar Kralı Harry Houdini’nin Hayatı Filme Uyarlanıyor