in ,

Star Wars Resistance 2. Sezon İçin İlk Fragman Yayınlandı

Disney ve Lucasfilm ortaklığında hazırlanan animasyon dizisi Star Wars Resistance’ın 2. ve final sezonuna ait ilk fragman yayınlandı.

Star Wars Resistance sezon 2
- Reklam -
- Reklam -

Emmy Ödülleri’ne de aday gösterilen Star Wars Resistance, ikinci ve son sezonuyla geri dönüyor!

Dizinin 2. sezonunda, genç pilot Kazuda Xiono ve ekibi, serinin birinci sezon finalinde doruğa çıkan İlk Düzen tehdidine karşı savaşmaya devam ediyor. Direniş bu tehdite karşı yıkılma eşiğine gelecek ama belli ki kahramanlarımız gerekli olanı final sezonda yapmayı başaracaklar. Dizinin final sezonu “The Last Jedi” filminden “The Rise of Skywalker”a kadar giden olaylar sırasında gerçekleşiyor.

Dizinin orijinal seslendirme kadrosunda Oscar Isaac, Gwendoline Christie, Christopher Sean, Suzie McGrath, Scott Lawrence, Myrna Velasco, Josh Brener, Donald Faison, Bobby Moynihan, Jim Rash ve Rachel Butera gibi isimler yer alıyor.

- Reklam -

LucasFilm’in tanınan isimlerinden Dave Filoni tarafından yaratılan Star Wars Resistance’ın yapımcılığını Athena Portillo, Justin Ridge ve Brandon Auman üstleniyor.

Star Wars Resistance 2. Sezon, 6 Ekim 2019 Pazar günü Disney Channel’da ve DisneyNOW’da yayınlanacak. Ardından Disney XD kanalına da gelecek.

- Reklam -

Dizinin ikinci sezonuna ait fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Son olarak, dizinin ilk sezonu 20 bölümden oluşuyordu. Şimdilik IMDb’de yer alan bilgilere göre ikinci sezon 11 bölüm olarak gözükse de tam olarak kaç bölümden oluşacağı henüz belirsiz.

Peki ya sizler diziyi takip ediyor musunuz? İlk sezonu nasıl bulmuştunuz? Ve yeni sezon için yayınlanan fragman nasıl gözüküyor?

Görüş ve yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’larında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Star Wars Filmlerinde Olması Düşünülen Fakat Gün Yüzü Görmeyen 10 Şey

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Joker

Joker Filminden Yeni Görüntü ve Merak Ettiren Açıklamalar Geldi

Rick and Morty

Rick and Morty Dizisindeki Cthulhu Gizemi 4. Sezonda Çözülüyor mu?