Stranger Things 3. Sezonun Son Fragmanı Yayınlandı

4 Temmuz'da 3. sezonuyla karşımıza çıkacak olan Stranger Things'in son fragmanı yayınlandı.

İlk iki sezonuyla gönüllerimizi fetheden ve 80’lerin havasını fantastik unsurlar eşliğinde veren Netflix’in sevilen dizilerinden Stranger Things, 3. sezonuyla bir kez daha karşımıza çıkıyor.

4 Temmuz 2019 tarihinde tüm bölümleriyle Netflix platformunda yayınlanacak dizinin son fragmanı da yayınlandı. Yaklaşık 3 dakikalık fragmanda önceki iki sezona nazaran çok daha büyük olayların bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Zaten Jimmy Fallon’ın sunduğu The Tonight Show’a katılan çocuk yıldızlarımız 3. sezon için çok daha büyük gibi bir ifade kullanmışlardı. Son gelen fragmanla birlikte bunu daha iyi şekilde anlıyoruz.

Hem roman hem çizgi roman hem de oyunlarla genişleyen Stranger Things evreninin dizi ayağını merakla bekliyoruz. Yeni sezonun 8 bölümden oluşacağını ise hatırlatmış olalım.

Gelin dizinin son fragmanına hep birlikte göz atalım:

Duffer Kardeşler‘in yaratıcısı olduğu Netflix yapımının kadrosunda Millie Bobbie Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matazarro, Caleb McLaughlin, Winona Ryder, David Harbour, Joe Keery gibi isimleri barındırıyor.

Hawkins kasabasındaki çocukların başından geçen esrarengiz olayları konu eden dizinin yeni sezonu için bu yazı beklememiz gerekiyor.

Dizinin senaristlerine karşı açılan davanın geçtiğimiz günlerde daha başlamadan düştüğünü de buradan hatırlatalım.

Son fragmanı sizler nasıl buldunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi forumlarımızda belirletmeyi unutmayın!

* * *

Stranger Things’in Yıldızı Wolfhard’dan 3. Sezonun Tek Kelimelik Tanımı: “Klasik”

Stranger Things 2: Uzun Süren Bir Bekleyişin Ardından

Stranger Things 3. Sezonun Son Fragmanı Yayınlandı

4 Temmuz’da 3. sezonuyla karşımıza çıkacak olan Stranger Things’in son fragmanı yayınlandı.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Dizi, Geek, Video
The Boys
The Boys Dizisinden İlk Uzun Fragman Geldi

Amazon Prime'ın süper kahraman temalı yeni dizisi The Boys'tan ilk uzun fragman geldi. Oldukça değişik...

Kapat