in ,

Terminator: Dark Fate Yeni Fragmanıyla Sizleri Mahşer Gününe Çağırıyor

James Cameron’ın yapımcılığını üstlendiği Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’lı Terminator: Dark Fate filminden aksiyon dolu gösterişli bir fragman geldi.

Terminator: Dark Fate

Beklediğimiz isimler geri dönüyor! Terminator serisi, tanıdık yapımcısı ve başrol oyuncularıyla bir kez daha kapımızı çalmaya hazırlanıyor. Mahşer gününden sonraki güne hoş geldiniz. Karşınızda Terminator: Dark Fate!

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton bir kez daha serinin başrollerinde, bizleri bilindik karakterler olarak karşılayacaklar. Yapım Terminator 2’dan sonrasını konu alacak (daha sonraki filmleri yok sayarak). Film için yayınlanan bu yeni fragmanda 2 buçuk dakikalık bir aksiyon yaşıyoruz. Üstelik eskilerden bir ismi, John Connor karakterini canlandıran Edward Furlong’ı da fragmanda görüyoruz.

Terminator: Dark Fate için yeni gelen fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yönetmenliğini Deadpool‘un da başında olan Tim Miller’ın üstlendiği Terminator: Dark Fate filmi 1 Kasım 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Yeni filmle ilgili gelen bu fragmanla birlikte sizlerin beklentileri nelerdir? İkinci film ayarında ya da ona yakın bir yapım izleyebilecek miyiz dersiniz? Yoksa bu seri 91’deki o Mahşer Günü’nü hiçbir zaman yakalayamayacak mı?

Sonuçta aradan geçen onca yılın sonunda nihayet doğru bir hamleyle James Cameron serinin yayın haklarını tekrar eline aldı ve filmin yapımcılığını üstlendi. Dark Fate’de de eski filmin yansımalarını bir şekilde görmeyi umuyoruz.

Peki siz yaklaşmakta olan yeni Terminator filminden umutlu musunuz? Sizce Cameron ve Miller beklentileri karşılayabilecek mi? Kayıp Rıhtım Forum’da görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

* * *

* Terminator: Dark Fate 18 Yaş Sınırıyla Geliyor

* Terminatör 2: Yapay Zekâ, İnsanlığın Göreceği Son Durak mı?

* James Cameron: Arnold Schwarzenegger Olmasaydı Terminator 6’yla Dönmezdim

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

4 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Muhammed_Deger Muhammed_Deger dedi ki:

  Son 3 fìlmden iyi olsa yeter.

 2. Avatar for hayalperest44 hayalperest44 dedi ki:

  Edward Furlong’u bir ben mi göremedim?:face_with_raised_eyebrow:

 3. Avatar for Tobizume Tobizume dedi ki:

  Kadın Terminator ilk fragmandakinden daha iyi duruyor ama kötü Terminator ilk fragmandakinden bile daha büyük hayal kırıklığı yarattı. Sarah Connor’ın kaderini devralan Hispanik kadından da bir atak göremedim.

 4. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

  Fragmanın pek heyecanlandırdığını söyleyemem. Benim için bu saatten sonra asıl önemli olan şey hikaye. Nasıl devam edecek, nereye varacak vb.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Hubble

Hubble Uzay Teleskobu ile Dans Halindeki Galaksilerin Büyüsüne Şahit Olun

İrlanda Mitolojisi Tüyler Ürperten Yaratıklar

İrlanda Mitolojisinden Tüyler Ürperten 10 Acayip Yaratık