in ,

The Boys Dizisinden İlk Uzun Fragman Geldi

Amazon Prime’ın süper kahraman temalı yeni dizisi The Boys’tan ilk uzun fragman geldi. Oldukça değişik bir yapım bizleri bekliyor.

The Boys

Amazon boş durmuyor ve bizleri değişik yapımlarla buluşturmaya devam ediyor. Anti süper kahraman temalı yeni dizisi The Boys için güzel bir fragmanla karşımıza çıkan şirket, belli ki oldukça seveceğimiz yeni bir seriyle bizlere vadediyor.

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

Preacher dizisinden tanıdığımız yazarlar Garth Ennis ve Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Dizinin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Tomer Kapon, Jennifer Esposito, Karen Fukuhara, Elisabeth Shue, Erin Moriarty, Antony Starr, Dominique McElligott, Chace Crawford, Simon Pegg ve Nathan Mitchell gibi isimleri bir arada görüyoruz.

Gelin The Boys’un fragmanına birlikte göz atalım:

The Boys‘un  ilk sezonu 26 Temmuz 2019 tarihinde Amazon Prime’da yayınlanacak.

Siz bu dizinin yeni fragmanını nasıl buldunuz? Daha önce çizgi romanını okumuş muydunuz? Görüşlerinizi forumlarımız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

* * * * * * *

Amazon’un Orlando Bloom’lu Yeni Fantastik Draması Carnival Row Ufukta Gözüktü

Yüzüklerin Efendisi Dizisine Game of Thrones Senaristi

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Eveet işte böyle olsun süper kahraman dizileri biraz da. Biraz komedi gibi geldi bana ama olsun. :slight_smile:

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    Bir nevi, Dc-Crime Syndicate gibi olmuş. Benim hoşuma gitti izlenir. :slight_smile:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Dark 2. Sezon

Dark 2. Sezon: Beynimiz Yanmaya Devam Ediyor

Bursa Tarihi Hamam

Bursa’da 614 Yıllık Tarihi Hamam Restore Edilmeyi Bekliyor