Yozlaşmış Süper Kahramanlarıyla “The Boys” Dizisinden Son Fragman

Amazon'un anti süper kahraman temalı yeni dizisi The Boys için son bir fragman yayınlandı.

Amazon Prime kanalının anti süper kahraman temalı yeni dizisi The Boys, yayınlanmadan önce son bir fragmanla karşımıza geldi.

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

Preacher dizisinden tanıdığımız yazarlar Garth Ennis ve Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen bulunuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Tomer Kapon, Jennifer Esposito, Karen Fukuhara, Elisabeth Shue, Erin Moriarty, Antony Starr, Dominique McElligott, Chace Crawford, Simon Pegg ve Nathan Mitchell gibi isimleri bir arada görüyoruz.

The Boys’un yayınlanan son fragmanına birlikte göz atalım:

Fragmanın hemen alt kısmında şöyle de bir tanıtım yazısı verilmiş:

İnsanlar, süper kahramanların kendilerine verdiği rahatlık hissiyatından hoşlanırlar. Ama yaptıkları şeylerin yarısından bile haberdar olsalardı, ne kadar şeytani olduklarını anlarlardı. Savaş ilan etme zamanı.

The Boys’un ilk sezonuyla 26 Temmuz 2019 tarihinde Amazon Prime’da yayınlanacak.

Son çıkan fragmanını nasıl buldunuz? Daha önce çizgi romanını okumuş muydunuz? Görüşlerinizi forumlarımız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

* * * * * * *

Yüzüklerin Efendisi Dizisinde İlk Oyuncu Belli Oldu

The Boys Dizisinden İlk Uzun Fragman Geldi

GÖZ ATIN  Peter Jackson, Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Yok
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

Yozlaşmış Süper Kahramanlarıyla “The Boys” Dizisinden Son Fragman

Amazon’un anti süper kahraman temalı yeni dizisi The Boys için son bir fragman yayınlandı.

Başa dönün