in ,

33 Yıl Sonra Hızı Tekrar Hissedin: Top Gun: Maverick’ten İlk Fragman

Tom Cruise’u bir kez daha başrolünde izleyeceğimiz yeni Top Gun filminin ilk fragmanı ve posteri yayınlandı. Macera 33 yıl sonra devam ediyor!

Top Gun Maverick

Paramount Pictures, Tom Cruise’un 33 yıl sonra Pete ‘Maverick’ Mitchell rolünü yeniden üstlendiği Top Gun: Maverick‘in ilk fragmanını ve resmi afişini San Diego Comic Con kapsamında yayınladı.

Fragmanın daha geç gelmesi bekleniyordu. Ancak filmin yıldızı Tom Cruise, San Diego Comic-Con 2019’da Terminator: Dark Fate panelinin bitiminden hemen sonra fragmanı oradaki kalabalığa göstererek sürpriz yaptı ve herkesi şaşırttı.

Joseph Kosinski’nin (TRON: Legacy, Oblivion) yönettiği Maverick, Tony Scott’ın 1986 yılında çıkan orijinal filmi Top Gun’ın sonrasında geçiyor. Oyuncu kadrosunda Cruise’a eşlik eden Val Kilmer (yine Tom ‘Iceman’ Kazansky rolüyle), Miles Telle, Anthony Edwards’ın şu anki yetişkin oğlunu canlandıran Bradley Bradshaw gibi isimler bulunuyor. Ayrıca Jennifer Connelly (Alita: Savaş Meleği ), Glen Powell (Set It Up), Jon Hamm (Good Omens) ve Ed Harris (Westworld) gibi isimler de yeni filmde oynayacak bazı isimler.

Top Gun: Maverick’in resmi fragmanı, posteriyle birlikte yayında. Hemen aşağıdan yayınlanan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

Ve söz konusu afiş de şu şekilde:

Top Gun Maverick Poster

Çekimler Kosinski‘nin önceki filmlerinde olduğu gibi etkileyici bir şekilde sahnelenmiş gibi havalı şekilde görünse de Top Gun: Maverick‘in ilk filme layık bir devam filmi olup olmayacağına dair bir şeyler söylemek için şimdilik çok erken. Tom Cruise, Mission: Impossible‘ın devam filmlerinde ve Edge of Tomorrow gibi işlerde görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıysa da yol boyunca belki de olmasını hiç istemeyeceği türden aksaklıklarla karşılaştı. (Jack Reacher: Never Go Back, The Mummy gibi.) Top Gun: Maverick’in nihayetinde hangi tarafta olacağını görmek için 2020’nin yaz aylarını beklemek zorunda kalacağız.

Yeni Top Gun filminin fragmanını nasıl buldunuz? İlk filmi sevmiş miydiniz? Sizce bir yenisine gerek var mıydı? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forumlarında, hemen bu başlık altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

* * *

* San Diego Comic Con’da gerçekleşen tüm etkinliklerle alakalı hazırladığımız haberlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

* Game of Thrones Oyuncuları Emmy’ye Kendileri Başvurmak Zorunda Kalmış!

* Robert Pattinson’lı Yeni Batman Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

* Yeni Bir Ölüm Günün Kutlu Olsun Filmi Ufukta Görünmüyor

Devrim Beyaz

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum. 2016'dan beri serbest editörlük yapıyor, çeşitli internet siteleri ve dergiler için haber ve incelemeler kaleme alıyorum.

10 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for erdo erdo dedi ki:

  70 lerde doğanların gözleri yaşlı. Fragmandan gördüğüm kadarıyla film güzele benziyor.
  İlk filmi izlediğim zamanlar geldi aklıma, beta kaset dönemi hey gidi hey…

 2. Avatar for Blackheart Blackheart dedi ki:

  Vay be, eski günler geldi aklıma

 3. Avatar for Muhammed_Deger Muhammed_Deger dedi ki:

  Henüz 1. Filimi izlemedim. Ancak izlemek için can atıyorum. Uçakları seviyorum.

 4. Avatar for Ruby-Liam Ruby-Liam dedi ki:

  İlk filmi izlemedim ama efsane film oldugunu biliyorum.
  Kesinlikle izlerim. :slight_smile:

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

5 cevap daha var.

Taron Egerton Wolverine

Yeni Wolverine Taron Egerton mı Oluyor?

Passionflix

Elon Musk’ın Kız Kardeşi Tosca’dan Netflix Benzeri Yayın Servisi: Passionflix