in

Will Smith’li Yeni Aladdin Fragmanı Geldi

Disney’in bir başka yeniden çevrimi olan Aladdin’den fragman geldi. Guy Ritchie’nin yönettiği yapımda Mavi Cin rolündeki Will Smith’i ilk defa görüyoruz!

Aladdin fragman 2
- Reklam -
- Reklam -

Yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie’yi göreceğimiz yeni Aladdin uyarlamasından fragman görücüye çıktı. Böylece Mavi Cin rolündeki Will Smith’i de ilk defa görmüş olduk.

DisneyAslan Kral uyarlamasından sonra bir başka yapımını daha yeniden çeviriyor. 24 Mayıs 2019′da vizyona girecek Aladdin fragmanını birlikte izleyelim:

Aladdin Fragmanı | İZLE

YouTube video

- Reklam -

Aladdin rolünde Mena Massoud’ı göreceğimiz film, şimdiden çok tartışılacak gibi görünüyor.

- Reklam -

Siz ne dersiniz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilir, daha fazlası için bizi Google News’ten takip edebilirsiniz.

5 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Agape Agape dedi ki:

  Ya benim çok hoşuma gitti. Baktıkça gülümsüyorum. :smiley:

 2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

  Will Smith çok tatlı duruyor ya başta biraz soğuktum bu filme karşı ama fragmandan sonra hoşuma gitti. Mutlaka izlerim. :smiley:

 3. Avatar for erce erce dedi ki:

  Will Smith’in filmleri çok enteresan geliyor bana. Ne böyle çok çok iyi, yıllar sonra tekrar tekrar izlenir tarzında ne de vasat. Tam böyle arada tadında, o yılı kurtarır keyifli filmler. Hiç bir zaman da böyle ortalığı yıka yıka tanıtımı yapılmıyor (İntihar Takımı Hariç)
  Merakla bekliyorum…

 4. Avatar for Waxillium Waxillium dedi ki:

  Will Smith atanamayan Thanos gibi :joy:

 5. Avatar for serotonin serotonin dedi ki:

  Ben Disney’in bu animasyonlarını film yapmasını seviyorum ya, Beauty and the Beast hele favorimdir ne kadar izlersem de bıkmadım filmi de başarılı bulmuştum ki yetişkinler için animasyonda saçma gelen hikaye hatalarına filmde ufak tetek eklemeler ile güzel olmuştu. Cinderella da aynı şekilde güzeldi, Malefizde de klasik prenses hikayesini değiştirmişlerdi. Neyse Alaaddin de güzel gözüküyor izlerim :smiley: Will Smith baya komik olmuş :joy:

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

orta dunya buyuculeri ganldalf

Orta Dünya Büyücüleri: Gandalf

re legion inceleme

Re-Legion ve Yitip Giden Siberpunk Potansiyeli Üzerine