Will Smith’li Yeni Aladdin Fragmanı Geldi

Disney'in bir başka yeniden çevrimi olan Aladdin'den fragman geldi. Guy Ritchie'nin yönettiği yapımda Mavi Cin rolündeki Will Smith'i ilk defa görüyoruz!

Yönetmenlik koltuğunda Guy Ritchie’yi göreceğimiz yeni Aladdin uyarlamasından fragman görücüye çıktı. Böylece Mavi Cin rolündeki Will Smith’i de ilk defa görmüş olduk.

DisneyAslan Kral uyarlamasından sonra bir başka yapımını daha yeniden çeviriyor. 24 Mayıs 2019′da vizyona girecek Aladdin fragmanını birlikte izleyelim:

Aladdin rolünde Mena Massoud’ı göreceğimiz film, şimdiden çok tartışılacak gibi görünüyor.

Siz ne dersiniz?

GÖZ ATIN  Disney, Yeni Bir Maymunlar Gezegeni Uyarlaması Yapacak
Etiketler:  
Will Smith’li Yeni Aladdin Fragmanı Geldi için 5 yorum

 1. Agape dedi ki:

  Ya benim çok hoşuma gitti. Baktıkça gülümsüyorum. :smiley:


 2. Will Smith çok tatlı duruyor ya başta biraz soğuktum bu filme karşı ama fragmandan sonra hoşuma gitti. Mutlaka izlerim. :smiley:


 3. erce dedi ki:

  Will Smith’in filmleri çok enteresan geliyor bana. Ne böyle çok çok iyi, yıllar sonra tekrar tekrar izlenir tarzında ne de vasat. Tam böyle arada tadında, o yılı kurtarır keyifli filmler. Hiç bir zaman da böyle ortalığı yıka yıka tanıtımı yapılmıyor (İntihar Takımı Hariç)
  Merakla bekliyorum…


 4. Will Smith atanamayan Thanos gibi :joy:


 5. Ben Disney’in bu animasyonlarını film yapmasını seviyorum ya, Beauty and the Beast hele favorimdir ne kadar izlersem de bıkmadım filmi de başarılı bulmuştum ki yetişkinler için animasyonda saçma gelen hikaye hatalarına filmde ufak tetek eklemeler ile güzel olmuştu. Cinderella da aynı şekilde güzeldi, Malefizde de klasik prenses hikayesini değiştirmişlerdi. Neyse Alaaddin de güzel gözüküyor izlerim :smiley: Will Smith baya komik olmuş :joy:


Will Smith’li Yeni Aladdin Fragmanı Geldi

Disney’in bir başka yeniden çevrimi olan Aladdin’den fragman geldi. Guy Ritchie’nin yönettiği yapımda Mavi Cin rolündeki Will Smith’i ilk defa görüyoruz!

Başa dönün