in

X-Men: Dark Phoenix Filminden Yeni Fragman Geldi

X-Men serisinin merakla beklenen yeni filmi “X-Men: Dark Phoenix” için yeni bir fragman yayınlandı.

YouTube video
- Reklam -
- Reklam -

Bu yıl yine süper kahramanlarla dolu olacak. Captain Marvel, Shazam, Avengers: Endgame derken heyecanlar doruğa çıkmış durumda. İşte bunlardan bir diğeri Haziran 2019’da gösterime girecek X-Men: Dark Phoenix filmiyle ilgili. Game of Thrones serisinin Sansa Stark’ı olarak tanıdığımız Sophie Turner’ın Jean Grey’i canlandırdığı filmin konusu şöyle:
X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.
Filmle ilgili yeni yayınlanan fragmana da hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

- Reklam -

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Bu seferki fragman daha ilgi çekici olmuş.
    Ve her zaman söylemek istiyorum ki o ablada Jean Grey ve Dark Phoneix olacak bir tip yok. :smiley: Sadece güzel olmak yetmez. :smiley: :smiley:

    Famke-Janssen-as-Jean-Grey-in-X-men-The-Last-Stand-jean-grey-39335852-412-170

  2. Avatar for LordKratos LordKratos dedi ki:

    X-Men benim için Wolverine/ Logan filmi ile bitti. Quicksilver karakteri haricinde ilgimi çeken bir karakter yok bu filmde. Muhtemelen de izlemiycem bu filmi. X-Men: Apocalypse faciasından sonra bu filmin de patlayacağını düşünüyorum; ama, ellerinde.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

aquaman ust

Kesinleşti: Aquaman’in Devam Filmi 2022’de Beyazperdede

teslanin gizli makinesi ust

“Tesla’nın Gizli Makinesi” ile Paralel Evrenlere Yeni Bir Kapı Açılıyor