in

Yeni Hellboy Filminden İlk Fragman Geldi

David Harbour’lu yeni Hellboy filminden merakla beklenen ilk fragman yayınlandı!

Mike Mignola’nın meşhur çizgi roman serisinden uyarlanan yeni Hellboy filmini uzun zamandır bekliyorduk. Guillermo del Toro’nun Hellboy’undan daha karanlık olacağı duyurulan yeni yapımdan ilk fragman bugün görücüye çıktı.

Neil Marshall’ın yönettiği filmde Hellboy rolünde David Harbour’u göreceğiz. Yapımdan dikkat çeken diğer isimler Milla Jovovich, Ian McShane, Sasha Lane, Daniel Dae Kim ve Sophie Okonedo şeklinde.

Nisan 2019′da vizyona girecek filmi merakla bekliyoruz!

15 Yorum BULUNUYOR


 1. Avatar for Husey Husey dedi ki:

  Bana ilk çıkan filmlere göre komedi yönü bakımından daha ağırlık verilmiş gibi geldi. Hellboy’un yüzü ise ilk versiyona göre daha itici olmuş.

 2. Avatar for rann rann dedi ki:

  Çok fazla yeşil perde kullanmışlar. Romanlardaki kırmızı/siyah yoğunluğu, karakterin karakteristik yanına iyi yansıtmasıni sağlıyordu. Çok aydınlık sahneler. O gotik havayı yakalayamadim. Yine çok uluslu karakter yaratma kaygıları başgöstermiş. del Toro filmleri hikaye olarak vasat olsada efektler, hellboy karakteri, diğer karakterler, sahneler düşük bütçe verilmesine rağmen harikaydı. Abe Sapien olacakmi? O karakteri daha muazzam nasil yaratıp filme yedirecekler soru işareti.
  Umarım yanılırım ama ilk fragman beni cezbetmedi.

 3. Avatar for JCDenton JCDenton dedi ki:

  Filmin yönetmeni korku ve gerilim filmleri yönetmeni olunca çok daha ciddi bir şeyler beklemiştim ama bu fragman komedi filmi havası verdi. Açıkçası film ne kalitede olacak kestiremedim. Sadece CGI’ların birkaç yerde sırıttığını söyleyebilirim.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

10 cevap daha var.

Kıyamete Bir Milyar Yıl: Sorun Sende Değil, Kâinatta!

brandon sanderson

Brandon Sanderson, 2019’da Fırtınaışığı Arşivi 4’ün Yanı Sıra Onlarca Yeni Kitap Yazacak