in ,

Zack Snyder’s Justice League’in Yeni Fragmanı Yayınlandı: Epik Sahnelere Hazır Olun!

Zack Snyder’s Justice League filminin yeni fragmanı yayınlandı! Sürpriz isimlerin de yer alacağı epik bir yapım hayranları bekliyor.

Zack Snyder's Justice League
- Reklam -
- Reklam -

Zack Snyder’s Justice League filmi ikinci fragmanı paylaşıldı. Jared Leto’nun Joker’inin de gözüktüğü yeni fragman, hayranlara epik sahneler sunmaya hazırlanıyor.

Zack Snyder’ın uzun süredir beklenen yeni Justice League versiyonunun, yeniden çekimler yapıldıktan sonra hazırlanan ilk fragmanı nihayet paylaşıldı. Yaklaşık bir ay sonra HBO Max üzerinden gösterime girecek dört saat uzunluğundaki yapım için hayranlar uzun bir süre beklemek zorunda kaldı. Ancak nihayet, bu uzun bekleyiş sona ermek üzere.

Hatırlanacağı üzere 2017 yılında yayınlanan film, Zack Snyder’ın kızının intiharı sonrası yapımdan ayrılmasıyla Joss Whedon önderliğinde beyaz perdedeki yerini almıştı. Buffy the Vampire Slayver ve Avengers gibi yapımlarla tanınan Whedon, görevi devraldıktan sonra yapımda tonlama dahil olmak üzere birçok değişikliğe gitmişti. Ortaya çıkan nihai yapım hem sinema eleştirmenleri hem de hayranlar tarafından olumsuz tepkiler aldı. Sonuç olarak Snyder’ın hayal ettiği yapımı ekranda göremeyen izleyiciler de #RleaseTheSnyderCut etiketi altında kampanya başlattı.

- Reklam -

Söz konusu kampanya nihayet geçen sene meyvesini verdi ve yeni versiyonun HBO Max’te yayınlanacağı duyuruldu. Ardından yeni fragman, tekrar çekimler ve hatta Jared Leto’nun da ekibe katılması derken heyecanla filmi beklemeye başladılar.

Beklenen yapımdan yeni çekimler sonrası ilk fragman geldi:

Zack Snyder’s Justice League Fragmanı | İZLE

YouTube video

Yayınlanan yeni fragman, yeni sürümde de yer alacak olan Jesse Eisenberg’ün canlandırdığı Lex Luthor’un, yaklaşmakta olan savaş konusundaki uyarısı ile başlıyor. Ayrıca Cyborg ve Superman’e yeni bakışlar atıyoruz. Sonunda Jared Leto’nun Joker olarak dönüşünün ilk canlı aksiyon görüntüsü ile sona eriyor.

- Reklam -

Steppenwolf, yine filmde önemli bir role sahip gibi gözükse de Apokolips gezegeninde olan Darkseid’a da göz atıyoruz. Şimdiye kadar pek çok kişinin bildiği gibi Darkseid, orijinal filmin Knightmare sekanslarında gözüküyordu ve Snyder’ın Justice League’inin devamında kötü adam olacaktı.

Adalet Birliği, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max’te yayınlanacak. Dört saat uzunluğa sahip olacak yapım tek seferde yayınlanacak. Ancak birer saatlik dört parçadan mı oluşacak yoksa tamamı dört saatten oluşan tek bir film mi olacak henüz bilinmiyor.

Zack Snyder’s Justice League filmi için yayınlanan son fragmanı sizler nasıl buldunuz? Sizce gerçekten 2016’daki ilk yapımı unutturabilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Razhoul Razhoul dedi ki:

    Lazarus çukuru, Daha güzel zırhlı Steppenwolf, Darkseid, Siyah kostümlü Superman gibi hikaye için daha mantıklı, daha eğlenceli sahneler var. Belki o kadar beklentiyi karşılayamayacak ama en azından en başta planlanan şeyi izleyeceğiz. Zamanında Zack Synder “MoS, BvS ve Justice League kendi içinde bir üçleme” gibi bir şey söylemişti. O filmlerle birlikte düşünüldüğü seriyi tamamlayan, kendi içinde tutarlı, daha güzel bir şey çıkacak ortaya. Bekleyip göreceğiz artık.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Deniz Kabuğu Borusu Sesi Antik

Tarihin En Eski Deniz Kabuğu Borusundan Binlerce Yıl Sonra İlk Defa Ses Çıktı | Dinle

Türk Ruhu Nasıl Yapılıyor? Filibeli Ahmed Hilmi

Âmâk-ı Hayal’in Yazarının 111 Yıldır Kayıp Olan Eseri Ortaya Çıktı