İmtiyaz Sahibi / Grantee

Hakan Tunç
[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Onur Selamet
[email protected]

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Esra Güler
Safir Hukuk & Danışmanlık

Altyapı Sorumlusu / Software Specialist

Özgür Kuru
Gekosis Yazılım ve Bilişim Sistemleri

Reklam / Advertise

[email protected]

Barındırma / Hosting

Ana Site | Cloudways Ltd.
CDN | DigitalOcean, LLC
Forum | Hetzner Online GmbH.

İletişim / Contact

[email protected]

Kayiprihtim.com tüm hakları saklıdır. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Kayıp Rıhtım web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Kayıp Rıhtım’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Kayıp Rıhtım, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Kayıp Rıhtım. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Kayıp Rıhtım are opened on a new page. Kayıp Rıhtım does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.