in

ComiXology’den Yeni Korku Çizgi Romanı: “Hailstone”

Hailstone isimli yeni bir korku çizgi romanı çıkıyor. ComiXology’nin yeni macerası kışın soğuğunu ve korkunun en saf halini hissettirecek.

Hailstone Korku Çizgi Romanı
- Reklam -
- Reklam -

ComiXology Originals ve Stout Club Entertainment bu sefer yeni bir korku hikâyesi ile karşımıza çıkıyor. Beş sayıdan oluşacak ser, Hailstone kasaba halkının gizemli kayboluşlarını araştıran bir şerifi konu alacak. Bölge şerifine, kaybolan küçük kızın izini sürerken her seferinde daha derine inen korku ve gerilim dolu yolunda eşlik edeceğiz. Serinin yazarlığını Rafael Scavone üstlenirken çizer koltuğunda ise Rafael de Latorre oturuyor.

Yazar Rafael Scavone, Stout Club Entertainment’ın yaratıcı yazar grubu içinde kendisine özel bir yer ayırmış durumda. Daha öncesinde Dark Horse Comics tarafından yayınlanmış olan Eight çizgi romanının yazarlığını yaptığı gibi, Panini Comics’in yayınladığı Open Bar ve Oni Press’in yayınladığı Mondo Urbano eserlerinin de yazarlığını üstlenmişti. Bu eserleri dışında ana akım çizgi romanlardan All-Star Batman, Wonder Woman ve Hit-Girl gibi eserlerde de kendisinin imzasını görmek mümkün. Şimdiye dek ortaya koyduğu kaliteli işlerle adından söz ettiren Scavone yine yazarlığını yaptığı Hailstone çizgi romanıyla okurlarını heyecanlandırmayı başarmış gibi görünüyor.

Serinin çizeri Rafael de Latorre ise Marvel okurlarına çok uzak bir isim değil. Black Widow çizgi romanlarının çoğu sayısında çizimlerini görmüştük. Aynı zamanda AfterShock Comics tarafından yayınlanan Animosity serisinin çizerliğini de de Latorre yapmıştı.

- Reklam -

Hailstone Adlı Korku Çizgi Romanı Weird-fiction Tarzında Olacak

Hailstone Korku Çizgi Romanı

Scavone’un yaptığı açıklamaya göre Hailstone, tarihi, korkuyu, doğaüstü olayları ve Western tarzı aksiyonları bir araya toplayan “weird-fiction” tarzı bir çizgi roman olacak.

Serinin yayınlanan tanıtımı ise şu şekilde:

- Reklam -

Bu sürükleyici ve korku dolu seride; Hailstone, Montana halkı açlık içinde. Amansızca yağan kar yüzünden hapsolmuş kasaba halkı giderek çaresiz kalıyor ve bölgedeki askeri üs ile sorunlar yaşıyor. Fakat bu durum annesi ile ormana yiyecek aramaya giden Mary isminde küçük bir kızın kaybolması ile daha da kötüleşiyor. Şerif Denton Ross ve yardımcısı Tobias huzuru yeniden sağlamak için öne atılıyorlar ve tehlikeli bir yolculuğa çıkıyorlar. Mary’nin kayboluşunu araştırırlen çok iyi saklanmış bir sırrı ve yaşamlarını değiştirecek gizemli olayları keşfediyorlar… eğer hayatta kalabilirlerse.”

Rafael Scavone tarafından yazılan ve Rafael de Lattore tarafından çizilen Hailstone çizgi romanı beş bölümden oluşacak. Serinin ilk cildi 11 Mayıs’ta raflardaki yerini alacak.

Siz bu korku dolu yeni seri hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Oğuzhan Açıkalın

Gedikli bir çizgi roman geek’i olmasam da beyaz sayfalara doluşmuş renkli resimleri her zaman ilgiyle takip ettim. Çünkü resimlerin ve kelimelerin bizi olduğumuzdan daha iyi bir yere taşıyacağına inanıyorum. Kısa kısa hikâyeler yazıyorum, edebiyatın her türlüsüne ilgi duysam da bilimkurgu konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Konusuna bakınca farklı bir şeyler sunuyormuş gibi durmadı.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

John David Washington True Love

John David Washington, Rogue One Yönetmeninin Yeni Bilimkurgu Filminde Oynayacak

Çin Roketi Long March 5B, Hint Okyanus

Kontrolden Çıkmasıyla Panik Yaratmıştı: Çin’in Roketi Hint Okyanusu’na Düştü