in ,

Red Notice Fragmanı: Netflix’in Beklenen Filmine İlk Bakış

Red Notice fragmanı yayınlandı. Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un başrollerini paylaştığı Netflix aksiyon filmi yakında çıkıyor.

Red Notice 2 ve 3 Yolda

Red Notice fragmanı Netflix tarafından paylaşıldı. Başrollerinde Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’un yer aldığı yeni aksiyon filmi nihayet geliyor.

Dwayne Johnson’ın yüksek profilli suçluları takip etmekte olan rütbeli bir FBI ajanını canlandırdığı filmde, her ikisi de kendi alanlarında dünyanın en büyük isimleri olarak kabul edilen dolandırıcı (Ryan Reynolds ) ve bir sanat eseri hırsızı (Gal Gadot) arasında geçiyor. Filmin detaylı konusu hakkında çok az şey biliniyor. Üç karakterin dünyayı dolaşan bir maceraya atılacakları bir tür görev için bir araya gelmesi gerektiği gerçeği dışında pek bir şey bilinmiyor.

Filmin yapımcılarından Hiram Garcia, Red Notice’i Netflix’in şimdiye kadarki en büyük filmi olarak lanse etmişti. Dijital yayın devi de büyük bir sonbahar film sezonuna hazırlanıyor ve merakla beklenen filmin tanıtımını yapan ilk fragmanı sonunda meraklıları ile paylaştı.

Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Red Notice Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Interpol tarafından çıkarılan Kırmızı Bülten, dünya çapında en çok aranan kişileri bulup yakalamak için verilen küresel bir uyarıdır. Ancak cüretkâr bir soygun, FBI’ın en iyi profil uzmanı (Johnson) ile birbirine rakip iki suçluyu (Gadot, Reynolds) bir araya getirdiğinde neler olacağını kimse bilemez.

Yeni yayınlanan fragman, dünyanın en çok aranan suçlularından ikisi olan Reynolds’ın Nolan’ı ve Gadot’un Sarah’ını takip eden Johnson’ın FBI ajanı John Hartley’yi tanıtan filmin hikâyesi hakkında daha fazla fikir veriyor. Elbette işler planlandığı gibi girmiyor ve üçü de tahmin edemeyecekleri çok daha büyük bir maceraya atılıyor. Film 12 Kasım 2021’de yayında olacak.

Red Notice, 2021’in son yarısında Netflix’e gelecek olan birçok büyük filmden sadece biri. İyi bir izlenme sayısı elde etmesi beklenen filmin yanı sıra Leonardo DiCaprio ve Jennifer Lawrence’lı Don’t Look Up ile Benedict Cumberbatch ve Kristen Dunst’lı The Power of the Dog da yayın platformunun kütüphanesindeki yerini alacak.

Red Notice’in yayınlanan ilk fragmanını sizler nasıl buldunuz? Son dönemlerin en çok konuşulan üçlüsü nasıl bir iş çıkartmış gibi gözüküyor? Yorumlarını Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Megalopolis oyuncu kadrosu francis ford coppola

Francis Ford Coppola Yeni Filmi Megalopolis için Kadroyu Netleştiriyor

Zaman Çarkı Fragmanı: Amazon’un Epik Fantezi Uyarlamasından Tanıtım Geldi