He-Man ve ThunderCats Birlikte Geliyor!

He-Man ve ThunderCats'in bir arada yer alacağı çizgi roman serisi, DC Comics etiketiyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Geçen aylarda çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmlerinden bazılarını (Çakmaktaşlar, Scooby Doo) çizgi romanlaştıran DC Comics, bu sefer klasik iki seriyi bir araya getirerek He-Man ve ThunderCats’i bir arada çizgi roman dünyasına katmaya hazırlanıyor.

Serinin yazarlarından Rob David, seriyle ilgili olarak şu şekilde heyecanını belirtiyor:

“Değişik karakterleri bir arada ve tek bir dünyada görmek isteyenler, bu sizin için.” derken, serinin diğer yazarı olan Lloyd Goldfine ise “Bu seriyi yazmak bütün hayatıma yetecek kadar heyecan verici, Rob ve ikimiz başlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Seriye çizgileriyle can verecek olan Freddie E. Williams II ise çıtayı yükseltiyor:

“İlkokul yıllarımda bütün hayatım He-Man ve ThunderCats’ti, ailem ve arkadaşım iki çizgi filmi de çok sevdiğimi bilirdi. İkisi de o kadar harikaydı ki, seyrederken durdurup sahnelerini çizdiğim olurdu. Bu seriyi çizmek hayranlık hayalimin ve hayat amaçlarımdan birinin gerçekleşmesi demek!”

İlk sayısı 5 Ekim 2016‘da DC etiketiyle yayımlanacak olan serinin resmi sinopsisi ise şöyle:

Sonsuz arzusu kudretli ThunderCats’i yok etmek olan şeytani Mumm-Ra, bu emeline ulaşmak için bir silahın peşine düşüyor: He-Man’in Güç Kılıcı! Fakat boyutları büken planı, mahvedici olayları da beraberinde getiriyor. Lion-O, Cheetara, Tygra, Panthro, WilyKit ve WilyKat; He-Man, Atılgan, Teela ve General ile bir araya geliyor.

GÖZ ATIN  DC, Siyahi Bir Batman İçin Hazırlanıyor
Müzmin arkeolog adayı. 4 yaşında atari oynamakla başlayan oyunculuk macerası şiddetle devam etmektedir. Okuma zevki günden güne değişmekle birlikte, tuhaf kurgu, büyülü gerçeklik ve tekinsiz korkudan aldığı keyfi hiçbir türden alamaz.

PORTAL YORUMLARI

  1. GökTürk dedi ki:

    Zamanında Voltron ile birlikte en sevdiğim 3 çizgi filmden ikisiydi. Umarım bi gün sağlam sinema filmlerini de izleriz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

He-Man ve ThunderCats Birlikte Geliyor!

He-Man ve ThunderCats’in bir arada yer alacağı çizgi roman serisi, DC Comics etiketiyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Başa dönün