He-Man ve ThunderCats Birlikte Geliyor!

He-Man ve ThunderCats'in bir arada yer alacağı çizgi roman serisi, DC Comics etiketiyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Geçen aylarda çocukluğumuzun unutulmaz çizgi filmlerinden bazılarını (Çakmaktaşlar, Scooby Doo) çizgi romanlaştıran DC Comics, bu sefer klasik iki seriyi bir araya getirerek He-Man ve ThunderCats’i bir arada çizgi roman dünyasına katmaya hazırlanıyor.

Serinin yazarlarından Rob David, seriyle ilgili olarak şu şekilde heyecanını belirtiyor:

“Değişik karakterleri bir arada ve tek bir dünyada görmek isteyenler, bu sizin için.” derken, serinin diğer yazarı olan Lloyd Goldfine ise “Bu seriyi yazmak bütün hayatıma yetecek kadar heyecan verici, Rob ve ikimiz başlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Seriye çizgileriyle can verecek olan Freddie E. Williams II ise çıtayı yükseltiyor:

“İlkokul yıllarımda bütün hayatım He-Man ve ThunderCats’ti, ailem ve arkadaşım iki çizgi filmi de çok sevdiğimi bilirdi. İkisi de o kadar harikaydı ki, seyrederken durdurup sahnelerini çizdiğim olurdu. Bu seriyi çizmek hayranlık hayalimin ve hayat amaçlarımdan birinin gerçekleşmesi demek!”

İlk sayısı 5 Ekim 2016‘da DC etiketiyle yayımlanacak olan serinin resmi sinopsisi ise şöyle:

Sonsuz arzusu kudretli ThunderCats’i yok etmek olan şeytani Mumm-Ra, bu emeline ulaşmak için bir silahın peşine düşüyor: He-Man’in Güç Kılıcı! Fakat boyutları büken planı, mahvedici olayları da beraberinde getiriyor. Lion-O, Cheetara, Tygra, Panthro, WilyKit ve WilyKat; He-Man, Atılgan, Teela ve General ile bir araya geliyor.
Yayın Yönetmeni
Müzmin arkeolog adayı. Her yerde uyuma konusunda rakipleri Snorlax ve kediler. Fantastik okudukça "Daha okuyacak çok şeyim var," diye kaygılanır. Haftada bir gün Neil Gaiman, bir gün Patrick Rothfuss övmezse içi rahat etmez. Geri kalan günlerin çoğunluğunda Lovecraft över. 4 yaşında atari oynamakla başlayan oyunculuk macerası şiddetle devam etmektedir.

PORTAL YORUMLARI

  1. GökTürk dedi ki:

    Zamanında Voltron ile birlikte en sevdiğim 3 çizgi filmden ikisiydi. Umarım bi gün sağlam sinema filmlerini de izleriz. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

He-Man ve ThunderCats Birlikte Geliyor!

He-Man ve ThunderCats’in bir arada yer alacağı çizgi roman serisi, DC Comics etiketiyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

“Son gemi de ayrıldığında limandan,

Kaybolmuştu artık o rıhtım, gecenin karanlığından…”

Başa dönün