Kene’nin Kostümü ve Yayın Tarihi Belli Oldu!

Büyük, mavi ve şaşkın kahramanımız Kene'nin kostümüyle birlikte, yayınının ne zaman başlayacağı da belli oldu.

Amazon tarafından çekilen ve Amazon Video üzerinden yayınlanacak olan enteresan süper kahramanımız Kene (The Tick) dizisi, sonunda yayın tarihine kavuştu. Üstelik ilk bölümün yayınlanacağı tarih hem umduğumuzdan hem düşündüğümüzden daha yakın: 19 Ağustos 2016.

kene2

Kahramanımızın kostümlü fotoğrafının dışında, bir de ünlü oyuncu Whoopi Goldberg‘ü gördüğümüz bir fotoğraf yayınlayan Amazon, dizinin konusunu ise şu şekilde anlatıyor:

Süper kahramanların yıllardır gerçek olduğu bir dünyada, zerre kadar gücü olmayan mazlum bir muhasebeci yaşadığı şehrin, yıllardır ölü sanılan küresel bir süper kötü tarafından yönetildiğini fark eder. Bu komployu çözmek için debelenirken, iri ve mavi bir süperkahramanla yolları kesişir.

Çizgi filmleri seyredenlerin hemen hatırlayacağı gibi, bahsedilen muhasebeci Arthur, yani Güve Adam! Her ne kadar kendisi sık sık güve değil tavşan sanılıyor olsa da, Arthur’suz bir kene düşünülemezdi.

kene3

Yayın tarihinin çok yakın olduğunu bilsek de, çocukluğumuzun bu enteresan kahramanını beklerken heyecanlanmamak mümkün değil.
Yayın Yönetmeni
Müzmin arkeolog adayı. Her yerde uyuma konusunda rakipleri Snorlax ve kediler. Fantastik okudukça "Daha okuyacak çok şeyim var," diye kaygılanır. Haftada bir gün Neil Gaiman, bir gün Patrick Rothfuss övmezse içi rahat etmez. Geri kalan günlerin çoğunluğunda Lovecraft över. 4 yaşında atari oynamakla başlayan oyunculuk macerası şiddetle devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kene’nin Kostümü ve Yayın Tarihi Belli Oldu!

Büyük, mavi ve şaşkın kahramanımız Kene’nin kostümüyle birlikte, yayınının ne zaman başlayacağı da belli oldu.

“Son gemi de ayrıldığında limandan,

Kaybolmuştu artık o rıhtım, gecenin karanlığından…”

Başa dönün