in

Neil Patrick Harris’in İptal Edilen Netflix Dizisi “Uncoupled”, Showtime ile Yeniden Hayat Buluyor

Uncoupled 2. sezon Showtime üzerinden yayınlanacak. Neil Patrick Harris’in ilk sezonu Netflix’te yayınlanan ancak sonrasında iptal edilen dizisi yeni evini buldu.

Uncoupled 2. Sezon Showtime'da Yayınlanacak
- Reklam -
- Reklam -

Uncoupled 2. sezon Showtime kanalı üzerinden macerasına devam etmeye hazırlanıyor. Başrolünde Neil Patrick Harris’in yer aldığı ve ilk sezonu Netflix’te yayınlanan dizi, yeni sezon onayı alamadan geçen ay iptal edilmişti.

Uncoupled, Showtime sayesinde yeniden hayat buluyor. Sex and the City’den Darren Starr ve Jeffrey Richman tarafından yaratılan dizide Neil Patrick Harris, New York City’de emlakçı olan ve uzun yıllardır birlikte olduğu kişinin, sürpriz 50. doğum günü partisinden hemen önce ondan ayrılması sonrası yaşadıklarını anlatıyor. Sevgilisinden ayrılan Michael, New York’ta tek başına bekar bir erkek olmakla baş başa kalıyor ve buradan bir çıkış yolu arıyor.

8 bölümden oluşan ilk sezonu Temmuz 2022’de yayınlanan Uncoupled düşük bir performans gösterdi ve ilk haftasında Netflix’in en çok izlenenlerine ancak 6. sıradan giriş yapabildi. Üstüne üstlük listede yalnızca bir hafta kalabildi. Sonrasında da dijital yayın servisi tarafından iptal edildi.

- Reklam -

Uncoupled 2. Sezon Onayı Showtime

Dizinin hayranları bu karara üzülmüş olsalar da neyse ki bu hayal kırıklığı sadece bir ay sürdü. Çünkü Deadline’ın haberine göre Showtime dizginleri eline aldı ve Uncoupled 2. sezonunu resmi olarak yayınlayacaklarını duyurdu.

Uncoupled 2. Sezon Neil Patrick Harris’in Michael Adlı Karakterinin Hikâyesini Anlatmaya Devam Edecek

Söz konusu satın alım, Showtime’ın dijital yayın servisi Paramount+ ile birleşmeye başladıkları için daha çeşitli dizileri sergileme hamlesinin bir parçası olarak değerlendiriliyor. Bu haber aynı zamanda Andrew Scott’ın oynadığı Showtime sınırlı dizisi Ripley’in Netflix’e geleceğinin duyurulmasından sadece bir gün sonra geliyor. Yani bir nevi takas gibi.

- Reklam -

Lifetime’ın You’su ve Fox’un Lucifer’ı gibi genel olarak iptal edilen dizileri alıp yeniden canlandıran kanal olarak bilinen Netflix, son olarak geçen yıl NBC’nin yapboz kutusu gerilim dizisi Manifest’i dördüncü ve son sezonu için yenilemişti. Ancak şimdi mali anlamda da sıkıntılar yaşadığı anlaşılan yayın servisi, iptal haberleriyle gündeme geliyor.

Uncoupled 2. Sezon Onayı Showtime

Uncoupled’ın devam edecek olması hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Dizinin ilk sezonunu nasıl bulmuştunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Variety

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Amerika Kuşları - Lorrie Moore

Modern Amerikan Edebiyatının Önemli Kalemlerinden Lorrie Moore’un Öyküleri “Amerika Kuşları” Kitabında Buluştu

Toy Story 5 Filmi Geliştirme Aşamasında

Disney CEO’su “Toy Story 5” Filminin Resmi Olarak Geliştirme Aşamasında Olduğunu Duyurdu