in ,

Free Guy Fragmanı: Ryan Reynolds NPC Karakteri Olarak Gelmeye Hazırlanıyor

Free Guy için yeni bir fragman daha yayınlandı. Ryan Reynolds’ın başrolünde yer aldığı Gerçek Kahraman filmi, yakında sinemalarda.

Free Guy fragmanı ryan reynolds

Free Guy için yayınlanan yeni fragman, Taika Waititi’nin kötü adamına daha yakından bir bakış atmamızı sağlıyor. Ryan Reynolds ve Jodie Comer’ın başrollerinde yer aldığı aksiyon filmi yakında sinemalara geliyor.

Shawn Levy’nin yönetmenliğini üstlendiği ve dilimize Gerçek Kahraman olarak çevirlen Free Guy’ın ilk olarak geçen yıl vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak Koronavirüs pandemisi sırasında sinema salonları kapandığı ve gişe rekorları kırması potansiyel filmlerin gösterimleri iptal edildiği için Free Guy da birçok defa ertelenen filmler arasında yer aldı. Neyse ki aşılamanın başlaması ve sinema salonlarının tekrar açılması ile film ağustos ayında yeni bir erteleme almadan vizyona girecek gibi gözüküyor.

Ryan Reynolds filmde popüler bir video oyununda yer alan NPC (oyuncu olmayan karakter) karakter olarak karşımıza çıkıyor. Günlerini banka soygunları sırasında rehin alınan biri olarak geçiren Guy, günün birinde bir oyun içerisinde olduğunu Molotov Girl tarafından öğreniyor. Daha da kötüsü oyunun yaratıcısının (Taika Waititi) oyunu sonlandırmaya çalıştığını ve sevdiği tüm diğer karakterlerle birlikte yok olacağını anlıyor. Hem kendi hayatını hem de arkadaşlarını kurtarmak için amansız bir savaşın içine atılıyor.

Film içim yayınlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Free Guy Fragmanı | Türkçe Altyazılı İZLE

Yeni yayınlanan fragman ile birlikte Reynolds’ın karakterinin neden bu kadar önemli olduğu da ortaya çıkmış oluyor. Görüntüler öncekilere nazaran çok fazla yeni şey içermese de, eğlenceli ve gülünç bir maceranın hayranları beklediği bir kez daha belli oluyor. Filmde Ryan Reynolds, Jodie Comer ve Taika Waititi dışında Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar, Joe Keery, Matty Cardarople, Camille Kostek ve Tait Fletcher gibi isimler yer alıyor.

Free Guy, 13 Ağustos 2021 tarihinde sinemalarda olacak. 20th Century Studios her ne kadar Disney’in alt markası olsa da, filmin çıktığı gün dijitalde yayınlanmayacak. 45 gün sonra Disney+’taki yerini alacak.

Free Guy’ın yayınlanan yeni fragmanını sizler nasıl buldunuz? Sizce Ryan Reynolds yeni filmiyle de sinemalarda iyi bir etki yaratabilecek mi? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    Eğlenceli bir film fakat sadece o kadar. :slight_smile: Ayrıca Ryan Reynolds Mortal Kombat 2’ de Johnny Cage olsun. :smiley:

  2. Avatar for SJack SJack dedi ki:

    Ready Player One bayağı bir hoşuma gitmişti. Bu film de çok eğlenceli duruyor. Ryan Reynolds olmasa bu eğlencenin dozu daha düşük olurdu sanırım.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

Masters of the Universe: Revelation Fragmanı: He-Man

Masters of the Universe: Revelation Fragmanı | He-Man ve İskeletor Geri Dönüyor

Yüzüklerin Efendisi Anime Filmi The War of the Rohirrim

Yüzüklerin Efendisi Anime Filmi Geliyor: The War of the Rohirrim