Babil.com’dan Kayıp Rıhtım Okurlarına Özel İndirim Kodu

Kayıp Rıhtım okurlarına özel bir kampanyaya hazır olun! Bu hafta Babil'de yapacağınız kitap alışverişlerinizde Kayıp Rıhtım'a özel ek indirim kodu var.

Kayıp Rıhtım okurlarının çevrimiçi alışverişe ne kadar zaman (ve para) harcadığını biliyoruz. Özellikle Kayıp Rıhtım Forumda indirimler ve çeşitli fırsatlar sürekli gündemde. Biz de okurlarımıza ufak bir jest yapmak istedik. 2014 yılından beri yayında olan başarılı kitap satış sitelerinden Babil.com ile güzel bir işbirliğine gittik.

29 Temmuz – 4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Babil.com üzerinden yaptığınız alışverişlere, sitenin normal indirimine ek olarak %5 indirim kodu hediye ediyoruz!

KYPRHTM kodunu kullanarak bu hafta yapacağınız alışverişlerinizde daha uygun fiyatlara sevdiğiniz eserleri edinebileceksiniz!

Kitaplarınızı sepetinize ekledikten sonra SATIN AL butonunun altında bulunan KUPON GİR kısmına tıklayıp KYPRHTM kodunu girerek Kayıp Rıhtım’a özel indirim kodunuzu tanımlayabilirsiniz. Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Böylelikle Kayıp Rıhtım olarak çorbanızda bizim de naçizane tuzumuz olmuş oluyor.

Dileriz kampanyadan gönlünüze göre yararlanabilirsiniz.

Bol kitaplı, harika günler dileriz!

GÖZ ATIN  Kayıp Rıhtım 11 Yaşında!

Stranger Things Kitap

Babil.com’dan Kayıp Rıhtım Okurlarına Özel İndirim Kodu

Kayıp Rıhtım okurlarına özel bir kampanyaya hazır olun! Bu hafta Babil’de yapacağınız kitap alışverişlerinizde Kayıp Rıhtım’a özel ek indirim kodu var.

 

 

Başa dönün
Daha fazla Geek, Kayıp Rıhtım
The Handmaid’s Tale 4. Sezon Onayı Aldı

Margaret Atwood'un klasik distopyası The Handmaid's Tale (Damızlık Kızın Öyküsü) eserinden uyarlanan diziye 4. sezon...

Kapat