in ,

Cobra Kai’nin 4. Sezonu için Resmi Fragman: Beklenen Karate Turnuvası Başlıyor

Cobra Kai 4. sezon resmi fragmanı paylaşıldı. Karate Kid efsanesinin devamı olan Netflix dizisi, beklenen turnuvayı getirmeye hazırlanıyor.

Cobra Kai 4. Sezon Resmi Fragman
- Reklam -
- Reklam -

Cobra Kai 4. sezon için resmi fragman Netflix tarafından paylaşıldı. Youtube Premium ile başlayan ve daha sonrasında Netflix’e geçen Karate Kid efsanesinin devamı niteliğindeki dizi, beklenen All Valley turnuvasını hayranlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

The Karate Kid, ya da Türkçe adıyla Karateci Çocuk, ilk defa 1984 yılında vizyona girdiğinde oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı ve iki yıl sonrasında devam filmiyle bir kez daha izleyicilerin karşısına çıktı. Ardından farklı filmler de geldi ancak özellikle ilk üçleme kadar ilgi görmedi.

Yıllar sonra Youtube’un Red adıyla başladığı (ve daha sonra Premium olarak değiştirdiği) orijinal içerikleri arasında gelen Cobra Kai dizisi, ilk filmden en önemli karakterleri günümüz neslini de dahil ederek ortaya oldukça iyi bir iş çıkardı. İlk 2 sezonu Youtube’da yayınlanan dizi sonrasında Netflix’e geçti ve bu yılın başında 3. sezonu dijital yayın devinin ev sahipliğinde geldi.

- Reklam -

Johnny Lawrence (William Zabka) ve Daniel LaRusso (Ralph Macchio) arasındaki rekabetin yanı sıra eski filmlerde yer alan birçok oyuncuyu seriye tekrar dahil etmesiyle olumlu eleştiriler alan yapım, şimdi All Valley Turnuvası için güçlerini birleştirerek, eski filmlerde de başlarına bela olan John Kreese’e (Martin Kove) karşı gelecekler.

Netflix’in Tudum etkinliğinde paylaşılan ilk tanıtım fragmanı sonrası nihayet dizinin 4. sezonuna ait daha uzun olan resmi fragman da paylaşıldı. Hemen aşağıdan Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

Cobra Kai 4. Sezon Resmi Fragman | Türkçe Altyazılı İZLE

YouTube video

Yayınlanan yeni fragman, 3. sezon finalinde dojolarını birleştiren Daniel LaRusso ve Johnny Lawrence’ın takımlarını eğitmesini ve John Kreese’e karşı hazırlanma şekillerini gösteriyor. Miyagi-Do ve Kartal Dişi dojolarının sensei’leri olan ikilinin hâlâ tam anlamıyla geçinemediği yayınlanan resmi fragmandan da belli oluyor. Hem eski neslin çatışması, hem de yeni neslin kendi aralarında yaşadığı sorunların tüm çözümü 18 Yaş Altı All Valley Karate Turnuvası’nda belli olacak gibi duruyor.

- Reklam -

Beklenen dizinin 4. sezonu, tüm bölümleri ile 31 Aralık 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin yeni sezonu da 10 bölümden oluşacak.

Cobra Kai’nin 4. sezon için yayınlanan resmi fragmanını sizler nasıl buldunuz? Yeni sezondan beklentileriniz neler? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Collider

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Taştan ve Kemikten - Bérengère Cournut

Bir İnuit Kadınının Yaşama Tutunma Hikâyesini Konu Alan “Taştan ve Kemikten” Çıktı

Cowboy Bebop 2. sezon iptal

Cowboy Bebop İlk Sezonun Ardından İptal Edildi: Netflix Fişi Çekmekte Gecikmedi