in

Emily in Paris’in 3. Sezonu Tüm Bölümleri ile Netflix’te Yayında

Emily in Paris 3. sezon yayında. Netflix’in Lily Collins’li dizisinin yeni sezonunda Emily’nin hayatı daha da karmaşık bir hâl alıyor.

Emily in Paris 3. Sezon Yayında Netflix

Emily in Paris 3. sezon başladı. Başrolünde Lily Collins’in yer aldığı popüler Netflix dizisi, maceralarına bir önceki sezonun kaldığı yerden devam ediyor.

Romantik komedi dizisinde Lily Collins, bir Fransız pazarlama firmasında çalışmak için Paris’e taşınan Amerikalı pazarlama yöneticisi Emily Cooper karakterini canlandırıyor. İlk sezonu Ekim 2020’de gösterime giren dizi, hafif, tuhaf tonu, çarpıcı görselleri ve Avrupa şehrinin romantik tasviriyle izleyiciler arasında popüler oldu. Sex and the City’den Darren Starr tarafından yaratılan Emily in Paris, ilk sezonunda eleştirmenlerden karışık eleştiriler alsa da izleyicilerin diziye olan ilgisi sayesinde hızlıca 2. sezon onayını aldı. Yeni sezon duyurulmadan önce de önce başarılı bir ikinci sezon dönmei geçirdi.

Dizinin 2. sezonunun yayınlanmasının ardından gelen ilgi sayesinde yapıma 3. ve 4. sezon onayları aynı anda verildi. 3. sezon için ilk görseller de geçen eylül ayında paylaşıldı. Sonunda, 21 Aralık 2022 tarihinde çıkacağı belirtilen Emily in Paris 3. sezon, bugün itibarıyla platform kütüphanesindeki yerini aldı.

Emily in Paris 3. Sezon Ne Anlatıyor?

Emily in Paris 3. Sezon

Emily in Paris’in daha önce yayınlanan fragmanında, dizinin kahramanı kendini Lucas Bravo ve Lucien Laviscount tarafından canlandırılan iki sevgili arasında, Ashley Park tarafından canlandırılan komik arkadaşı Mindy’ye yaslanırken buluyordu. Yani Emily’nin yaşadığı aşk üçgeni, yeni sezonda da kaldığı yerden devam ediyor. Aynı zamanda fragman, iş yerinde de işlerin o kadar düzgün olmayabileceğini ima ediyordu.

Yapım, özellikle hayatta cesur riskler almanın faydalarını ve sonuçlarını keşfederek her zaman seçim ve kader temalarını ele alan tarafıyla dikkatleri üzerine çekti. 1. sezon ve 2. sezon, Emily’nin Paris kültürü ve yaşam tarzını benimsediğini gösterdi. 3. sezonda ise içinde yer aldığı kaotik koşullarla boğuşurken, ilk etapta Paris’e taşınma kararını sorgulamasına odaklanacak.

Dizinin 3. sezonu da daha önceki iki sezonda olduğu gibi toplam 10 bölümden oluşuyor. Bölüm adları ise şu şekilde:

Emily in Paris 3. Sezon Netflix'te Yayında

Emily in Paris 3. Sezon Bölüm Listesi

1. İki Aşkım Var
2. Ne Olacak
3. Güvercin Saldırısı
4. Paris’ten Canlı, Ben Emily Cooper
5. Ooo La La Liste
6. Eski Defterler
7. Bir Tasarımcı 10 Günde Nasıl Kaybedilir?
8. Modanın Kurbanı
9. Havada Aşk Kokusu Var
10. Anlaşma

Emily in Paris 3. Sezon Fragmanı

YouTube video

Emily in Paris 3. sezon hakkındaki yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilir, ayrıca tüm içeriklerimizden anında haberdar olmak adına bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Pakize Suda Yaşamını Yitirdi

Ünlü Oyuncu Pakize Suda 70 Yaşında Hayatını Kaybetti

2022'nin En İyi 10 Animesi Belli Oldu

Japon İzleyiciler 2022’nin En İyi 10 Animesini Seçti