in

Emily in Paris 3. ve 4. Sezon Onaylarını Birlikte Aldı

Emily in Paris 3. ve 4. sezon ile maceralarına devam edecek. Netflix, Lily Collins’in başrolünde yer aldığı komedi dizisine iki sezon onayı birden verdi.

Emily in Paris 3. ve 4. Sezon Onayı
- Reklam -
- Reklam -

Emily in Paris 3. ve 4. sezon onaylarını birlikte aldı. Netflix’in romantik komedi dizisi macerasına uzun bir süre daha devam edecek.

İlk sezonu 2020 yılında yayınlanan Emily in Paris, Chigaco’da yaşayan Emily Cooper’ın bir pazarlama firmasında çalışmak üzere Paris’e taşınmasını ve ardından yaşadığı olayları konu ediniyor. Fransızların sert yönüyle tanışan Emily, tüm bu süreç boyunca yalnızca Fransa’daki kültürel farklılıklara uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda hem işte hem de özel hayatında kendini güvencesiz durumlarda buluyor.

Dizi ilk sezonun hemen ardından 2. sezon onayını almıştı. Gösterime girmesi ise Aralık 2021’i buldu. Emily, 2. sezonda da Paris yaşam tarzına uyum sağlamaya devam ediyordu. Ancak kendini karmaşık bir ilişki ağının ortasında buldu. Arkadaşı Camille (Camille Razat) ile birlikte olmasına rağmen, alt kat komşusu Gabriel (Lucas Bravo) için hisleri devam ediyordu. Bu süreçte İngiliz bankacı Alfie (Lucien Laviscount) ile tanıştı ve onunla ciddi bir ilişkiye girmekle girmemek arasında tereddütte kaldı. Tüm bu süreçte işini bırakmak, Paris’te kalmak ve Sylvie’nin (Philippine Leroy-Beaulieu) yeni firmasında çalışmak ya da Amerika’ya ve ev konforuna geri dönmek arasında karar vermek zorundaydı.

- Reklam -

Dizinin ilk sezonu genel anlamda olumlu yorumlar alsa da 2. sezon karışık eleştiriler aldı. Buna rağmen Netflix, yaptığı açıklama ile Emily in Paris 3. ve 4. sezon onaylarını birlikte verdi. Dijital yayın devi, dizinin ilk haftasında 107 milyon saatten fazla izlendiğini de belirtti. Ayrıca 94 farklı ülkede Netflix’in en çok izlenen 10 yapımı listesine girmeyi başardı.

Dizinin resmi Instagram hesabı da, sevindirici haberi bir video eşliğinde duyurdu. Hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Emily in Paris 3. ve 4. Sezon Onayı Duyurusu | İZLE

YouTube video

Netflix bölümlerini iki katına çıkarmayı planladığı için Emily in Paris’e sunulan destek, dizinin eleştirilerini de bastırıyor gibi görünüyor. 2. sezondaki kritik sona rağmen yeni sezon onayları ile Emily’nin yakın zamanda Fransa’dan ayrılmayacağı da kesinleşti diyebiliriz. Emily, Sylvie’nin yeni bir pazarlama firması yaratması için çalışabilir ve böylece Paris’in daimi ikametgahı olabilir. Alfie’nin Londra’ya dönüşü göz önüne alındığında, gelecek sezonlarda geri dönüp dönemeyeceği belli değil. Bununla birlikte, Emily uzun mesafeli bir atış yapmaya karar verebilir, bu da sonunda Gabriel’e olan duygularını aşabileceği anlamına gelebilir.

- Reklam -

Şu an için 3. sezonun ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Ancak önceki iki sezon arasına bakarak, Aralık 2022’de veya Ocak 2023’te gelebileceği söylenebilir.

Emily in Paris’in 3. ve 4. sezon onaylarını aynı anda alması konusunda sizler neler düşünüyorsunuz? Dizinin ilk iki sezonunu nasıl bulmuştunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Deadline

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Vampir Avcısı D İncelemesi

Vampir Avcısı D İncelemesi: Bir Japon Efsanesinin Lanetli ve Görkemli Yolculuğu

AstroSounds Yıldızları Dinleyecek Gönüllüler Aranıyor

‘Yıldızları Dinleyecek’ Gönüllüler Aranıyor: Uzayın ‘Müziği’ Galaksinin Keşfine Yardımcı Olabilir