in

Jenna Ortega, “You” Dizisinin 4. Sezonunda Oynayamadığı için Yıkıldığını Açıkladı

Jenna Ortega, You 4. Sezon bölümlerinde yer alamaması hakkında konuştu. Wednesday’in yıldızı Netflix’in seri katil temalı dizisinde Ellie Alves’i canlandırıyordu.

Jenna Ortega You 4. Sezon
- Reklam -
- Reklam -

Jenna Ortega, You 4. Sezon kadrosunda yer alamadı. Yıldız oyuncu, Netflix dizisine geri dönemediği için yıkılmış hissettiğini açıkladı.

Greg Berlanti ve Sera Gamble imzalarını taşıyan Netflix dizisi You ilk sezonu ile 2018 yılında yayına başladı. Başrolünde Penn Badgley’nin yer aldığı suç draması; takıntılı bir genç adamın işlediği karanlık cinayetleri takip ediyor.

4. sezonun ilk kısmı 9 Şubat 2023 tarihinde, 2. kısmı ise 9 Mart’ta Netflix‘teki yerini alan You dizisi hakkında platformun bir başka hiti Wednesday‘den Jenna Ortega bazı açıklamalarda bulundu.

- Reklam -

Hayranlar, yapımda 10 bölüm boyunca Joe Goldberg’in sıra dışı arkadaşı Ellie Alves’i canlandıran Jenna Ortega‘nın dizide neden yer almadığını merak ediyor.

Jenna Ortega’nın You 4. Sezon Bölümlerinde Yer Almama Nedeni “Wednesday” Dizisi

Entertainment Tonight‘a konuşan Ortega, dizide yer almamaktan duyduğu üzüntüyü şu sözlerle açıkladı:

“Yıkılmıştım. Şimdiye kadar yer aldığım setler arasında en sevdiğim setlerden biriydi. Ellie’yi özlüyorum. Uzun zamandır role geri dönmek istiyordum. Ama o sırada Romanya’da Wednesday çekimlerindeydim.

“Pandemi varken öyle sık seyahat edemezdim. Kendinizi bir diziye adadığınızda, diğer işlerin yürümesinin hiçbir yolu yok.”

Jenna Ortega You 4. Sezon Kadro Neden Yok

Öte yandan You‘nun yürütücülerinden Sera Gamble, Ortega’nın gelecek sezonlar için yapıma katılıp katılmayacağı yolundaki kapıları henüz kapatmadı. Indie Wire‘a konuşan Gamble, şu ifadeleri kullandı:

- Reklam -

“Bu yıl Jenna’yı izlemek büyük bir zevkti. Eğer takvimi bizi tekrar ziyaret etmesine izin verirse, bizim Ellie için bazı fikirlerimiz var.”

You dizisi, Amerikalı yazar Caroline Kepnes‘in roman serisinden uyarlanıyor. Yapım henüz 5. sezon için resmi onayı almadı. Dizinin oyuncu kadrosunda Penn Badgley’ye Tati Gabrielle, Charlotte Ritchie, Lukas Gage, Ed Speleers, Tilly Keeper, Amy-Leigh Hickman, Niccy Lin, Aidan Cheng, Brad Alexander, Ozioma Whenu ve Eve Austin eşlik ediyor.

Wednesday Dizi Covid-19 Jenna Ortega

Ortega, son olarak Tim Burton tarafından yönetilmesi beklenen Beterböcek 2 filminin kadrosuna katıldı. 20 yaşındaki aktris ayrıca Wednesday‘in 2. sezonuna yapımcı olarak da dahil olacak. Ortega’nın beyaz perdedeki en güncel serüveni ise Çığlık 6 filminden geçiyor.

Jenna Ortega‘nın yapımda yer almaması hakkında sizin görüşleriniz neler? Düşüncelerinizi Kayıp Rıhtım Forum‘da paylaşabilir, daha fazla TV içeriği için bizleri Google News‘ten de takip edebilirsiniz.

Kaynak: Yahoo News

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

2 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for Pardus Pardus dedi ki:

    oh-my-god-run

  2. Avatar for Arcade Arcade dedi ki:

    Şu kızdan artık bir açıklama duymak istemiyorum,kusacağım ya.Bir insan sürekli yer aldığı projeler hakkında yeni bir şey söyler mi bacım?

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Kayıp Rıhtım 2023 Oscar Ödülü Tahminleri

2023 Oscar Ödül Töreni’ne Saatler Kala… İşte Kayıp Rıhtım Okurlarının Favorileri (Anket)

Julius Caesar Tahta Kazıklar

Julius Caesar’ın Hakkında Yazdığı Günümüz Dikenli Tellerinin Atası Tahta Kazıklar Bulundu