in ,

Amazon’un Sevilen Dizisi Upload’ın 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Upload 2. sezon fragmanı paylaşıldı. Amazon Prime Video’nun sevilen bilimkurgu komedi dizisi, yeni bölümleri ile dönmeye hazırlanıyor.

Upload 2. sezon fragmanı
- Reklam -
- Reklam -

Upload 2. sezon fragmanı yayınlandı. Kısa süre önce çıkış tarihi de açıklanan ve Amazon Prime Video’nun en sevilen yapımları arasındaki yeini alan bilimkurgu komedi dizisi, yeni bölümleri ile geliyor.

Parks and Recreation ve Space Force gibi yapımlarla adından söz ettiren Greg Daniels tarafından yaratılan bilimkurgu komedi dizisi, insanların ölmeden önce bilinçlerini aktarabildikleri sanal bir öbür dünyada ve 2033 yılında geçiyor. Dizi, erken yaşta hayata veda eden ve hâlâ hayatta olan varlıklı kız arkadaşı Ingrid tarafından pahalı Lakeview’e yüklenen, ancak yaşayan müşteri hizmetleri temsilcisi Nora ile duygusal bağ kurmaya başlayan ve yavaş yavaş ölümünün arkasındaki nedenleri ortaya çıkaran bir bilgisayar programcısı olan Nathan’ın etrafında dönüyor.

Dizinin kadrosunda Nathan rolünde Robbie Amell yer alıyor. Kendisine Andy Allo, Allegra Edwards, Zainab Johnson, Kevin Bigley, Josh Banday, Jordan Johnson-Hinds, Chris Williams, Owen Daniels, Andrea Rosen ve William B. Davis gibi isimler eşlik ediyor. İlk sezonu 2020’de yayınlanan dizi, hikâyesi, yapısı ve oyuncu kadrosu performansları nedeniyle eleştirmenlerden oldukça iyi yorumlar aldı. İzleyici kitlesi tarafından da beğenilen yapım çıkışından sonraki bir hafta gibi kısa bir sürede 2. sezon onayı aldı. Yaklaşık iki yıllık bir bekleyişin ardından Upload nihayet 2. sezon bölümleri ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

- Reklam -

Çıkışına bir aydan az bir süre kalan Prime Video, Upload’ın beklenen 2. sezon fragmanını yayınladı. Fragman, yüksek bahisli bir kumarhane, yeni konuşan köpek terapistleri ve prototip sanal bebekler dahil olmak üzere Lakeview’in yükseltilmiş dijital öbür dünyasını ortaya koyuyor.

Fragmana hemen aşağıdan göz atabilirsiniz:

Upload 2. Sezon Fragmanı | İZLE

YouTube video

Upload 2. sezon fragmanı, bilimkurgu komedi dizisinin bir sonraki sezonundan gelecek olan mizahi yapıya heyecan verici bir bakış sunuyor. Aynı zamanda hikâye için bazı ilginç noktalara da değiniyor. Serinin ilk sezonu, Nora’nın Nathan’ın meleği olarak işini bırakmayı ve ona karşı duygularını kabul etmeyi seçmesi ile sona erdi. Elbette Nathan’ın Ingrid’in sonsuza kadar birlikte olmaları için kendisini de sisteme yüklemeyi seçtiğini öğrenmesi de büyük bir şok oldu. Yeni sezonda Nathan ve Nora arasında gelişen duygusal bağın devam edeceği, yayınlanan fragman ile belli oluyor.

- Reklam -

Tüm bunların ve daha fazla sorunun cevabı 11 Mart 2022 tarihinde belli olacak. Dizinin 2. sezon bölümlerinin tamamının tek seferde Amazon Prime Video kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Upload’ın 2. sezon fragmanını sizler nasıl buldunuz? Dizinin yeni bölümlerinde neler olmasını bekliyorsunuz? Yorumlarınızı ve teorilerinizi Kayıp Rıhtım Forum üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Screen Rant

Hakan Tunç

Kocaeli Üniversitesi'nden mezun. Kitap okumayı, film izlemeyi ve özellikle animeleri çok sever.

Henüz yorum yok. Forum'a gelip sohbete katıl.

Korkut Ata Ne Söyledi? | Haftanın Kitabı #211

Korkut Ata Ne Söyledi? | Haftanın Kitabı #211

Classroom of the Elite 2. sezon onayı

Classroom of the Elite Animesinin 2. Sezonu Duyuruldu