in

Onur Gürleyen’in “Gerçeğin Gözleri” Üçlemesi Raflardaki Yerini Aldı

BU Yayınevi Gençlik Edebiyatı Fantastik Roman Yarışması’nı 2012 yılında Karayılan adlı eseriyle ikinci olan Onur Gürleyen, şimdi fantazyadaki yolculuğuna bir üçlemeyle devam ediyor.

BU Yayınevi Gençlik Edebiyatı Fantastik Roman Yarışması‘nı 2012 yılında Karayılan adlı eseriyle ikinci olan Onur Gürleyen, şimdi fantazyadaki yolculuğuna bir üçlemeyle devam ediyor. Yerli fantazyamız yepyeni yazarların yepyeni eserleriyle gücüne güç katmayı sürdürüyor.

Gerçeğin Gözleri adındaki bir üçlemeyle yoluna devam eden genç yazar, bu defa Maske Kitap adlı yayınevi aracılığıyla bizlerle.

Üçlemesinde yer alan kitapların tanıtım metni sırasıyla şöyle:

Raslav’ın Gözü (Gerçeğin Gözleri #1)

Nasıl doğduğumuz değil nasıl yaşadığımız belirler kim olduğumuzu. Masallarda da böyledir bu. İki sultan tarafından yönetilen, sadece insanların değil büyücülerin, cücelerin ve hatta ejderhaların yaşadığı bir ülkede bile böyledir.

Kahramanımız Raslav, rüyalarında geleceği görmeye başladığında çok büyük bir dünyanın kapısını da araladı. Artık ona bakanlar aciz bedenini değil, çok daha yüce bir gücün varlığını görüyor. Şimdi yaptıklarıyla adını akıllara yazma sırası onda.

Uyanış Çağrısı (Gerçeğin Gözleri #2)

Raslav ve arkadaşlarının maceraları hız kesmeden devam ediyor…

Gelecekten haber veren Raslav, şimdi kendi kaderinin ne olacağına karar vermek zorunda. Çünkü gelecek, tıpkı Raslav’ın rüyaları gibi değişip durur. İnsan’ın kendi benliği ile verdiği savaşın sonucu belirler geleceğini. Raslav da sonu görmüştü. Fakat hayatının anlamını şimdi kavrayacak.

Bunun için büyücülerin en gizli tapınağına, gözleri olmayan ama rüyalarında gerçeği gören dev kurtların ormanlarına yolculuk etmesi gerekecek.

İkizlerin Savaşı (Gerçeğin Gözleri #3) – Yakında

Henüz tanıtım metni yer almıyor.
Genç yazar Onur Gürleyen‘e yeni serisinde başarılar diliyoruz.

Oyla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2312: Bir Ölümün Etrafında Şekillenen Uyanış

Birleşik Arap Emirlikleri, Kitap Okuma Alışkanlığı Teşviklerini “Yasalaştırıyor”!