in ,

Yılmaz Erdoğan’lı Yeni Netflix Filmi “Kin”den Fragman

Kin fragmanı paylaşıldı. Başrolünde Yılmaz Erdoğan’ın bulunduğu yeni Netflix Türkiye filmi için geri sayım başladı.

kin fragman yılmaz erdoğan netflix türkiye

Kin fragmanı yayınlandı. Netflix Türkiye’nin başrolünde Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı yeni filmi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yapımın yönetmenliğini Türkan Derya üstleniyor.

Yılmaz Erdoğan’ın Netflix yolculuğu devam ediyor. Son olarak Bir Başkadır ile adını geniş kitlelere duyuran yönetmen Berkun Oya’nın Netflix projesine dahil olan Erdoğan, öncesinde de Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? adlı oyununu Netflix filmine uyarlamıştı.

Kin’in yönetmen koltuğunda oturan Türkan Derya’yı izleyiciler Gönül İşleri, İstanbul Şahidimdir, Yeditepe İstanbul, Unutma Beni, İkinci Bahar, Kara Melek, Çok Uzak Fazla Yakın ve Altınsoylar gibi yapımlarla tanıyor.

Kin filminin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan’a eşlik eden isimler arasında Cem Yiğit Üzümoğlu (Rise of Empires: Ottoman), Ahmet Mümtaz Taylan (Bir Zamanlar Anadolu’da), Rüzgâr Aksoy (Deliler), Duygu Sarışın (Ertuğrul 1980) ve Metehan Parıltı (Öğretmen) bulunuyor. Çekimleri sona eren yapım, önümüzdeki ay Netflix üzerinden 190’dan fazla ülkede yayına girecek.

Kin Fragman | İZLE – Yeni Yılmaz Erdoğan Filmi Yolda

Filmden yayınlanan ilk fragman, “Gerçekler ancak adalet intikam peşindeyken ortaya çıkar,” cümlesiyle paylaşılıyor.

Yılmaz Erdoğan projelerinde alışık olduğumuz üzere, filmin yapımcı koltuğunda yine BKM Film yer alıyor. Senaryosu Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan yapım Başkomiser Harun adlı karaktere odaklanıyor.

Kaçan ve kovalayan rollerini birbirine karıştıran yapımda, mesleğinin en büyük ödülüne layık görülen Başkomiser Harun, aynı gece eve dönerken taksi şoförünün saldırısı sonrasında cinayet işlemek zorunda kalır. Ertesi gün Harun’dan bu vakayı çözmesi beklenir. İşler kısa sürede içinden çıkılamayacak bir hâl almaya başlar. Harun bu zor durumdan hem kendisini hem de ailesini kurtarmak zorunda kalacaktır.

Müzikleri Ahmet Kenan Bilgiç tarafından yapılan filmin görüntü yönetmenliği Serkan Güler’e emanet. Yapımın sanat yönetmenliğini ise Burak Yerlikaya üstleniyor.

kin yılmaz erdoğan netflix

Polisiye ve aksiyon türlerini bir araya getiren yapım hakkında paylaşılan bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı durumda.

Kin filmi 8 Ekim 2021 tarihinde Netflix Türkiye üzerinden izleyicilerle buluşacak. Netflix’in dünya çapında 200 milyonu aşkın abonesi bulunuyor.

Siz yayınlanan ilk fragmanı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı Kayıp Rıhtım Forum’da bizimle paylaşabilirsiniz.

Eda Aydın

1992 yılında Bursa'da doğdum. Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü mezunuyum. Filmler, kitaplar hakkında inceleme ve görüş yazıları yazıyorum. Tanpınar'ı seviyorum.

1 Yorum BULUNUYOR


  1. Avatar for alper alper dedi ki:

    Fragmanı izleyince, filmi izlemeye karar verdim. Güzel bir hikaye izleyecekmişiz gibi.

Söyleyeceklerin mi var? Forum'a gelip sohbete katıl.

erşan kuneri çekimleri netflix cem yılmaz

Erşan Kuneri Çekimleri Tamamlandı: Cem Yılmaz’ın Netflix Dizisi Geliyor

Juvenil - Cem Tunçer

Cem Tunçer İmzalı Juvenil Raflardaki Yerini Alıyor